Dzisiaj jest 23. września 2019
# # # #
Intencje mszalne 23.09-29.09.2019r.

PONIEDZIAŁEK, 23.09.2019r., Św. Pio z Pietrelciny.

18:00
I.za pośrednictwem Św. O. Pio za zm. z rodziny Kenkel, kapłanów, dusze w czyśćcu
II.+ Bernarda Stankowiaka, Edmunda Śliwa, Bronisławę Stanisława Bajon, Małgorzatę Pawlak.

WTOREK, 24.09.2019r.

18:00
I. za zm. rodziców Olgę Piotra Mąka, Stanisława Henryka Stanisławę Mąka, Mirosławę Zygmunta Jackowiak, Zygmunta Grochowczaka, jego rodziców i braci, ks. prob. z naszej Parafii
II. w 9 r. ślubu Jolanty i Adama z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

ŚRODA, 25.09.2019r.

18:00
I. + Jadwigę Franciszka Bednarczyk, Emilię Zenona Szwon, Bronisławę Romana Gąda, Janinę Józefa Walkowskich.
II. w 20 r. ślubu Iwony i Arkadiusza z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o bł. Boże dla całej rodziny.

CZWARTEK, 26.09.2019r.

18:00
I. + Stanisława w 7 r. śm., zm. z rodz. Sternów, Skorupińskich, księży z Parafii.
II. + Kazimierę Rogalka – od brata z rodziną.

PIĄTEK, 27.09.2019r., Św. Wincentego a Paulo.

18:00
I. w 85 urodziny Marii z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i bł. Boże na dalsze lata życia.
II. + Elżbietę Pruchniewską, Zofię Huk, Gertrudę Jana Schmidt.

SOBOTA, 28.09.2019r., Św. Wacława.

13:00
w 90 r. powstania Ochotniczej Straży Pożarnej we Włoszakowicach, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i bł. Boże dla Druhów Strażaków i ich rodzin oraz opiekę Św. Floriana i za zm. Druhów Strażaków.

19:00
I. + Pawła Alojzego Adelę Mariana Walkowiaków, Kazimierza Stefanię Zenona Lucynę Zbigniewa Mrozkowiaków, Andrzeja Golembka, dusze w czyśćcu.
II. + Stanisława Kasperskiego, Annę Bronisławę Antoniego Franciszka Marię Grycz.

NIEDZIELA 25 ZWYKŁA,  29.09.2019r.

7:30
+ Bibiannę Franciszka Kazimierza Ratajczaków, Walentynę Władysława Hieronoima Adamczewskich, Stanisławę Władysława Szudra, ks. Stanisława Ślebiodę i ks.z Par.

9:00
+ Pelagię Józefa Kazimierza Majer, Jadwigę Stanisława Tomińskich, Ildefonsa Kowal i zm. z rodziny.

11:30
za Parafian.

18:00
z podziękowaniem Bogu za wspólnie przeżyte 55 lat, z prośbą o zdrowie, dalszą opiekę i bł. Boże w rodzinie.

10:15 BOSZKOWO:
I. za inicjatorów Mszy Św. w Boszkowie w latach pięćdziesiątych + Stanisławę Mariana Przybylskich, ich synów Krzysztofa i Bronisława, Bogdana i Krystynę.
II. + ks. prob. Andrzeja Błaszaka i Jana Biegańskiego.
III. + Kazimierza Walkowskiego i zm. z rodziny.
IV. + Bronisławę Stanisława Bajon, Małgorzatę Pawlak, Jadwigę Wiktora Bautów, Władysława Marciniaka, Jadwigę Jana Bajon, Lidię Stanisława Dziedzic, Waldemara Wójtowicza i zm. z rodziny.