Dzisiaj jest 24. listopada 2017

Dodano: 2016-09-10 18:04

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - XXIV Niedziela Zwykła, 11.09.2016r.

1. Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Wychowania pod hasłem: „Miłosierni jak Ojciec”, w oparciu o papieskie przesłanie ze Światowych Dni Młodzieży w Krakowie.

Dzisiaj odpust Narodzenia N.M.P. w Zbarzewie, suma odpustowa o godz.12:00.

W poniedziałek Poradnictwo Rodzinne o godz. 16:15 w salce parafialnej.

W środę Święto Podwyższenia Krzyża Św., a w czwartek czcimy Matkę Bożą Bolesną.

W środę i czwartek od g. 16:00  do  17:00 w salce młodzież kl. 1 Gim., która pragnie przygo-towywać się do Sakramentu Bierzmowania złoży u księdza podpisane formularze. Można jeodbierać w zakrystii po Mszy Św.

W piątek po Mszy Św. wieczornej spotkanie dla pań niosących chorągwie i feretrony w salce.

W przyszłą niedzielę Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu, zbiórka przed kościołem po Mszach Św. na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Wydział Teologiczny w Poznaniu. Czcimy Św. Stanisława Kostkę patrona dzieci i młodzieży polskiej.

W przyszłą niedziele po Mszy Św. o godz. 11:30 spotkanie rodziców i dzieci z klas 3, przygotowujących się do I Komunii Św. w kościele. Proszę przynieść Różaniec.O godz. 15:00 w salce spotkanie przed pielgrzymkowe na Podlasie Południowe i Białystok. Proszę o dokonanie wpłaty.

2. Organizujemy wyjazd do kina na film „Smoleńsk” w środę 21 września. Wyjazd sprzed kościoła o godz. 19:30. Koszt 20zł. Zapisy w zakrystii i biurze parafialnym.

3. Po wakacjach zapraszamy ponownie na spotkania:

- w środę po Mszy wieczornej na Krąg Biblijny;

- w czwartek o g. 10:00 Caritas zaprasza do kawiarenki;

- w sobotę o g. 10:00 dzieci śpiewające w scholce.

Wszystkie spotkania odbywają się w salce parafialnej.

Wszystkich chętnych zapraszamy do włączenia się.

4. „Przewodnik Katolicki” - można odbierać w zakrystii.

Intencje mszalne przyjmujemy w tygodniu w biurze parafialnym.

Okazja do spowiedzi w tygodniu pół godziny przed Mszą wieczorną.