Dzisiaj jest 24. listopada 2017

Dodano: 2017-10-14 22:15

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - XXVIII Niedziela Zwykła, 15.10.2017r.

1. Dzisiaj o godz. 15:00 spotkanie popielgrzymkowe w salce parafialnej.

W poniedziałek wspomnienie Św. Jadwigi Śląskiej, odpust w Brennie, suma o g. 18:00.

W środę święto Św. Łukasza Ewangelisty patrona Służby Zdrowia. Wszystkim pracowni-kom Służby Zdrowia życzymy bł. Bożego w posłudze chorym, cierpiącym i starszym oraz wdzięczności od pacjentów.  Zapraszamy na Różaniec i Mszę Św.

W sobotę 21 października na Mszy Św. o g. 9:00 modlić się będziemy za rozstrzelanych przez Niemców na Rynku we Włoszakowicach w 1939 r. Zapraszamy Poczty Sztandarowe dzieci, młodzież, Parafian.

W przyszłą niedzielę Światowa Niedziela Misyjna, rozpoczynająca tydzień modlitwy w intencji misjonarzy, misjonarek i dzieł misyjnych pod hasłem: „Idźcie i głoście”.

Przypominamy, że w niedziele jest w kościele Msza Św. o g. 10:15 z udziałem dzieci.

2. W październiku Nabożeństwo Różańcowe w sobotę o g. 19:00, w pozostałe dni o g. 18:00, po nim Msza Św. Bardzo proszę o udział rodziców ze swoimi dziećmi w tym nabożeństwie.

3. W tym tygodniu zapraszamy na spotkania:

- W środę próba scholki dziecięcej o godz. 14:45 w dużej szkole.

- W środę Krąg biblijnych po Mszy św. wieczornej w salce parafialnej.

- W piątek po Mszy Św. wieczornej spotkanie Zelatorek Żywego Różańca.

- W niedzielę o godz. 15:00 w salce spotkanie uczestników pielgrzymki do Częstochowy.

4. Kurs Przedmałżeński od poniedziałku 23 października do soboty 28 w Lesznie w Parafii Św. Jana Chrzciciela o godz. 19:00 w kościele.

5. Dziękuję wszystkim za przygotowanie i czynny udział w Odpuście MB Różańcowej, Caritas Parafialnemu, za przygotowanie spotkania z chorymi i starszymi – Bóg zapłać.

Dziękuję wszystkim za przygotowanie i czynny udział w Różańcu i procesjach fatimskich.

6. Okazja do spowiedzi w tygodniu pół godziny przed Mszą Św. wieczorną.

Intencje Mszalne na przyszły rok przyjmujemy w biurze parafialnym.

Przewodnik Katolicki , Miłujcie się, Wiara Patriotyzm i Sztuka - można nabyć w zakrystii.

7. Komenda Policji w Lesznie wydała komunikat ostrzegający przed oszustwami tzw. metodą na wnuczka.