Dzisiaj jest 24. listopada 2017

Dodano: 2017-10-21 14:15

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - XXIX Niedziela Zwykła, 22.10.2017r.

1. Dzisiaj przeżywamy Światową Niedzielę Misyjną, rozpoczynającą tydzień modlitwy w intencji misjonarzy, misjonarek i dzieł misyjnych pod hasłem: „Idźcie i głoście”.

Dzisiaj o godz. 15:00 spotkanie uczestników pielgrzymki do Częstochowy w salce.

W przyszłą niedzielę Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Kościoła Parafialnego.

Po Mszy Św. o godz. 10:15 katecheza dla rodziców i dzieci klas trzecich w kościele.

2. W październiku Nabożeństwo Różańcowe w sobotę o g. 19:00, w pozostałe dni o g. 18:00, po nim Msza Św. Zapraszamy do udziału w tym nabożeństwie rodziców ze swoimi dziećmi.

W czwartek 26 października obchodzimy Ogólnopolski Dzień Dziękczynienia za Żywy Różaniec w Polsce i modlić się będziemy o beatyfikację założycielki Pauliny Jaricot podczas różańca o godz. 18:00.

3. W tym tygodniu zapraszamy na spotkania:

- W środę próba scholki dziecięcej o godz. 14:45 w dużej szkole.

- W środę Krąg Biblijnych po Mszy św. wieczornej w salce parafialnej.

- W czwartek po Mszy św. wieczornej spotkanie członków Towarzystwa Przyjaciół Arcybiskupiego Seminarium Duchownego w salce. Zapraszamy na to spotkanie osoby, które chciałyby włączyć się w dzieło modlitwy w intencji powołań.

4. Kurs Przedmałżeński od poniedziałku 23 października do soboty 28 w Leszniew Parafii Św. Jana Chrzciciela o godz. 19:00 w kościele.

5. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Rodziny zmarłych w tym roku Parafian mogą nabyć w biurze parafialnym świece ołtarzowe na Mszę Św. o godz. 18:00 w Dzień Zaduszny.

6. W tym roku zapraszamy wszystkich na Wigilię Uroczystości Wszystkich Świętych, we wtorek 31 października o godz. 18:00 nabożeństwo w kościele, następnie przejście dzieci na salę GOK, tam odbędą się zajęcia pod hasłem: „Poznajemy świętych”. Prosimy, aby dzieci przebrały się za wybranego przez siebie świętego lub ubrały na biało.

7. Dziękuję Władzom Samorządowym naszej Gminy, Pocztom Sztandarowym, Delegacjom   i Chórowi Pań za udział we Mszy Św. za rozstrzelanych na Rynku we Włoszakowicach 1939r.

8. Została założona strona naszej Parafii na Facebooku, zachęcamy do śledzenia jej.

9. Bóg powołał do wieczności śp. Henryka Bajon z ul. Zachodniej, Msza Św. i pogrzeb w poniedziałek o godz. 11:00, Różaniec o godz. 18:00.

Okazja do spowiedzi w tygodniu pół godziny przed Mszą Św. wieczorną.

Intencje Mszalne na przyszły rok przyjmujemy w biurze parafialnym.

Przewodnik Katolicki - można nabyć w zakrystii.