Dzisiaj jest 24. listopada 2017

Dodano: 2017-10-28 21:42

INTENCJE 30.10. - 5.11.2017r.

PONIEDZIAŁEK, 30.10.2017r.

18:00

I. + Alojzego Czternaścika – od synów Aleksandra, Rafała i córki Wioletty z rodz.

II. w 18 urodziny Jakuba dziękując za otrzymane łaski, przyzywając darów Ducha Świętego w dorosłym życiu.

WTOREK,  31.10.2017r.,  Wigilia Uroczystości Wszystkich Świętych.

18:00

I. do Boga i M.B.Nieustającej Pomocy w 45 r. ślubu Urszuli i Kazimierza z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i dalszą opiekę nad rodziną.

II. + Pelagię Barbarę Stefana Jana Floriana Franciszka Firlej, Helenę Piotra Hieronima Herkt, Henryka Józefowskiego, Sabinę Józefa Rodzoch.

ŚRODA,  1.11.2017r.,  Wszystkich Świętych.

7:30

+ Jana Kazimierę Marię Szulc i zm. z rodziny.

9:00

+ Mariana w r. śm., Adelajdę Alojzego Pawła Walkowiak, Kazimierę Adamską, Anielę Jerzego Kasperskich, Andrzeja Golembka, Cecylię Kaźmierską, Arletę Kaminiarz, dusze w czyśćcu cierpiące.

14:00  na cmentarzu:

I. za Parafian.

II. zm. rodziców z obu stron, rodzeństwo, Teresę Zając w 2 r. śm., Kazimierza Samol, ks. prob. Andrzeja, zm. z rodziny.

CZWARTEK, 2.11.2017r.,  Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych.

9:00

+ Marię w 30 r. śm., Bernarda  w 72 r. śm. Kenkel, dusze w czyśćcu, zm. kapłanów.

16:00

za zm. z rodzin Nowickich, Wilczaków, dusze w czyśćcu cierpiące.

18:00

I. za zm. Ks. Proboszczów i zm. Parafian z całego roku. Ks. Prob.: Jan Arendt, Ludwik Szarłowicz, Jan Górny, Stefan Igliński, Jan Jazdończyk, Adam Szkudlarski, Czesław Olejniczak, Andrzej Błaszak. Henryk Fliger, Onufry Wojtkowiak, Paweł Kaźmierczak, Mirosława Apolinarska, Wiesław Janiszewski, Mieczysław Łabiński, Stanisława Frąckowiak, Stanisław Grabsztunowicz, Teresa Stankowiak, Marian Józefowski, Maria Kubeczko, Józef Ratajczak, Łucjan Poniży, Marta Przezbór, Tadeusz Otulakowski, Bronisława Józefowska, Janina Jędrzejczak, Alojzy Czternaścik, Zofia Szymkiewicz, Wiesław Rutkiewicz, Cecylia Mikołajczak, Cecylia Walkowska, Józef Makała, Czesław Guciński, Małgorzata Poczekaj, Henryk Bajon, Marcel Szczepaniak.

II. + Henryka Kurpisza, Stanisławę Jana Synoradzkich, dziadków, chrzestnych, ks. prob. Andrzeja.

PIĄTEK,  3.11.2017r.

18:00

I. + Jadwigę Mariana Reszczyńskich, zm. rodziców z obu stron.

II. + Bronisławę Władysława Świętek, Filomenę Bura, Agnieszkę Stanisława Walenczak.

SOBOTA, 4.11.2017r.  Św. Karola Boromeusza.

9:00

int. wynagradzająca za grzechy popełnione Niepokalanemu Sercu Maryi – od 9 Róży.

17:00

z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o bł. Boże dla Gabriela, rodziców i całej rodziny.

19:00

I. z prośbą o zdrowie i bł. Boże w posłudze duszpasterskiej dla ks. Karola z okazji imienin – od Parafian.

II. + Helenę Matysiak w r. śm., zm. z rodz. Matysiaków i Kaczorowskich.

NIEDZIELA 31 ZWYKŁA  -  5.11.2017.

7:30

+ Władysławę Jana Barbarę Juliana Rochowskich, Annę Franciszka Brunona Jerzego Kiełczewskich, Janinę Bartkowiak, Janinę Czesława Kauduńskich, zm. z rodziny i ks. prob. z naszej Parafii.

9:00

+ Janinę Józefa Walkowskich, Ludwikę Jerzego Krzysztofa Andrzeja Krawczyków, Jadwigę Franciszka Bednarczyków, Bronisławę Romana Grzegorza Gąda i dziadków

10:15

+ Bronisławę Stanisława Bajon, Małgorzatę Pawlak.

11:30

+ Małgorzatę Poczekaj w 30 dniu od śm., - od synów z rodzinami.

18:00

+ Jana Krawiec w 11 r. śm., rodziców z obu stron, ks. prob. Andrzeja.