Dzisiaj jest 19. lipca 2018

Dodano: 2017-12-16 17:38

OGŁOSZENIA PARAFIALNE, III Niedziela Adwentu 17.12.2017r.

1. Roraty od poniedziałku do piątku o g. 18:00, zapraszamy wszystkich. W czwartek dzieci przyniosą na Roraty plansze podpisane, może na nich brakować do czterech obrazków. W piątek otrzymają nagrody.

2. Spowiedź Św. od poniedziałku do piątku od godz. 17:30, w sobotę od godz. 18:00. W Wigilię i Święta Bożego Narodzenia nie spowiadamy.

3. W tym tygodniu zapraszamy na spotkania:

- w środę próba scholki dziecięcej o godz. 14:45 w dużej szkole,

- w środę po Mszy Św. wieczornej Krąg Biblijny w salce parafialnej.

4. W przyszłą niedzielę Wigilia Narodzenia Pańskiego – Msze Św. do południa jak w niedzielę o g. 7:30,  9:00,  10:15,  11:30.

Wieczorem o g. 22:00  Msza Św. Wigilii Narodzenia P.

Nie będzie Mszy Św. o godz. 18:00.

Poświęcenie odnowionego ołtarza Św. Józefa na Mszy Św. o g. 11:30. Zapraszamy czcicieli Św. Józefa. Po poświęceniu ołtarza wprowadzamy w każdy wtorek Nabożeństwo do Św. Józefa po Mszy wieczornej – Nowennę.  Dziękuję wszystkim za ofiary złożone na renowację.

W poniedziałek Uroczystość Narodzenia Pańskiego – Pasterka o północy, następne Msze o godz. 9:00,  10:15,  11:30,  nie ma Mszy Św. wieczornej o godz. 18:00.

We wtorek Święto Św. Szczepana pierwszego męczennika, Msze Św. jak w niedzielę o godz. 7:30,  9:00,  10:15,  11:30,  18:00.

Wspólne kolędowanie przy żłóbku o godz. 15:00, zapraszamy wszystkich, by w parafialnej rodzinie dzielić świąteczną radość.

Składka w tym dniu jest przeznaczona na KUL  i  WT  Uniwersytetu A. Mickiewicza.

5. Chorych, których nie odwiedzamy w pierwsze piątki miesiąca, a chcieliby przyjąć Komunię przed świętami, odwiedzimy w piątek od godz. 9:00,  proszę ich zgłosić.

6. Opłatki można nabyć w zakrystii lub biurze parafialnym.

7. Parafialny Zespół Caritas dziękuje wszystkim za złożone dary do koszy w sklepach, dzieciom z Przedszkola za ofiarowane słodycze – Bóg zapłać. Z zebranych darów paczki żywnościowe przekazano rodzinom najbardziej potrzebującym.

8. Odwiedziny duszpasterskie – kolędę rozpoczniemy od środy po świętach: Ujazdowo, Boszkowo Letnisko, Dominice, ul. Grotnicka. Szczegółowy plan podamy w drugie święto.

9. W kościele możemy podziwiać owoce konkursu na Szopkę Bożonarodzeniową,który odbył się w naszej szkole. Prosimy, by uczestnicy konkursu zabrali do swoich domów szopki do środy. Gratulujemy pomysłowości i zaangażowania.

Są jeszcze wolne miejsca na Parafialną Zabawę Karnawołową, serdecznie zapraszamy.

Intencje mszalne przyjmujemy w tygodniu w biurze parafialnym.

Przewodnik Katolicki , Wiara Patriotyzm i Sztuka , Miłujcie się, Kalendarze – w zakrystii.