Dzisiaj jest 20. stycznia 2018

Dodano: 2018-01-07 10:02

OGŁOSZENIA PARAFIALNE, Niedziela Chrztu Pańskiego, 7.01.2018r.

1. Dzisiaj przeżywamy niedzielę Chrztu Pańskiego, która kończy liturgiczny okres Bożego Narodzenia, w polskiej tradycji żłóbek w kościele i śpiew kolęd trwa do 2 lutego.

W poniedziałek Poradnictwo Rodzinne o godz. 16:15 w salce.

W czwartek 11 stycznia przypada 99 rocznica rozpoczęcia Powstania Wielkopolskiego, zapraszamy na Mszę Św. o godz. 10:00 w intencji Powstańców i ks. prob. Józefa Górnego Poczty Sztandarowe, wszystkich, szczególnie dzieci i młodzież. Po Mszy Św. przejście na cmentarz i przejazd do Zbarzewa.

W piątek po Mszy Św. wieczornej Katecheza dla rodziców i chrzestnych w salce.

W przyszłą niedzielę Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy.

W przyszłą niedzielę zapraszamy na spotkanie opłatkowe na godz. 13:30 do sali GOK grupy duszpasterskie naszej parafii: Parafialną Radę Duszpasterską i Ekonomiczną, Caritas, Zelatorki Żywego Różańca, Chór Pań, , ministrantów z rodzicami, scholkę z rodzicami, zespół młodzieżowy, Krąg Biblijny, Towarzystwo Przyjaciół Arcyb. Seminarium Duchownego.

2. Plan kolędy w tym tygodniu:

Poniedziałek:

= jeden kapłan od g. 11:00 ul. ks. Górnego, Moniuszki, Chopina, Wieniawskiego, Skorupińskiego, Paderewskiego, Karłowicza,

= drugi kapłan od g. 14:30 ul. Chopina od Leszczyńskiej, Ogińskiego, Młodziejowskiego, ks. Przybylskiego, Nowowiejskiego.

Wtorek:

= jeden kapłan od g. 11:00 ul. Bogusławskiego i Benyskiewicza,

= drugi kapłan od g. 14:30 ul. Szymanowskiego od Leszczyńskiej, Kurkiewicza i ks. Błaszaka.

Środa:

= jeden kapłan od g. 11:00 ul. Leszczyńska numery nieparzyste początek od lasu, ul. Ogrodowa i Gajowa.

= drugi kapłan od g. 15:30 ul. Leszczyńska numery nieparzyste początek od ronda.

Czwartek:

= od g. 14:30 ul. Leszczyńska numery parzyste, początek od lasu.

Piątek:

= od g. 11:00 ul. Powstańców Wlkp. numery nieparzyste, początek od ronda do ul. Wolsztyńskiej i ul. Dziedzica.

W następnym tygodniu ul. Wolności, Wolsztyńska, Powstańców Wlkp., Osady.

3. Prosimy o dokonywanie wpłat na Parafialną Zabawę Karnawałową, do wtorku u ks.Karola.

4. Stowarzyszenie „Aktywne Włoszakowice” zaprasza na Koncert Świąteczno-Noworoczny dzisiaj o godz. 16:00 w hali sportowo - środowiskowej we Włoszakowicach.

5. W związku z trwającym okresem kolędowym, okazja do spowiedzi w wybrane dni przed Mszą: w czwartek od 17:30, w piątek od 17:30, w sobotę od 18:30 oraz w niedzielę od 7:00.

Przewodnik Katolicki , Wiara Patriotyzm i Sztuka , Miłujcie się, Kalendarze misyjne -  można nabyć w zakrystii.