Dzisiaj jest 23. kwietnia 2018

Dodano: 2018-01-13 18:24

OGŁOSZENIA PARAFIALNE, Druga Niedziela zwykła, 14.01.2018r.

1. Dzisiaj przeżywamy Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy, w środę Dzień Judaizmu, w czwartek początek Tygodnia Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.

Dzisiaj zapraszamy na spotkanie opłatkowe na godz. 13:30 do sali GOK grupy duszpasterskie naszej parafii: Parafialną Radę Duszpasterską i Ekonomiczną, Caritas, Zelatorki Żywego Różańca, Chór Pań, , ministrantów z rodzicami, scholkę z rodzicami, zespół młodzieżowy, Krąg Biblijny, Towarzystwo Przyjaciół Arcyb. Seminarium Duchownego.

W poniedziałek Poradnictwo Rodzinne od godz. 16:15 w salce parafialnej.

W sobotę zapraszamy na Mszę Św. o godz. 19:00 w 11 r. śm. ks. prob. Andrzeja Błaszaka.

W przyszłą niedzielę po Mszach Św.zbiórka przed kościołem na Diecezjalne Radio Emaus

2. Plan kolędy w tym tygodniu:

Poniedziałek:

= jeden kapłan od g. 11:00 ul. Wolności i Szczepana Nowaka, początek od ronda,

= drugi kapłan od g. 14:30 ul. Wolności i Spacerowa, początek od strony lasu.

Wtorek:

= jeden kapłan od g. 11:00 ul. Wolsztyńska blok dawnego SKR i blok Nadleśnictwa.

= drugi kapłan od g. 14:30 ul. Wolsztyńska obie strony, początek od strony lasu.

Środa: = od g. 15:30 ul. Powstańców Wlkp. numery nieparzyste do ul. Wolsztyńskiej i ul. Strażacka, początek od strony Boszkowa.

Czwartek:

= jeden kapłan od g. 11:00 ul. Powstańców Wlkp. numery parzyste  i ul. Strumykowa, początek od strony ronda,

= drugi kapłan od g. 14:30 ul. Powstańców Wlkp. numery parzyste i bloki za Biedronką, początek od strony Boszkowa.

Piątek:

= od g. 11:00 ul. Zachodnia obie strony, początek od Powstańców Wlkp. do Szkoły bez bloku nr 6.

Sobota:

= od g. 11:00 ul. Zachodnia, Osady, Kwiatowa, Jaśminowa, Dominicka, Wolności 30.

W następnym tygodniu tzw. Berlinek.

3. Dziękuję  Władzom Samorządowym, Dyrekcji naszej Szkoły, Pocztom Sztandarowym, Chórowi Pań i wszystkim za udział we Mszy Św. w rocznicę Powstania Wielkopolskiego – serdeczne Bóg zapłać.

4. Dzisiaj nasza Szkoła zaprasza na godz. 15:00 do hali sportowej na finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Rada Rodziców natomiast zaprasza na zabawę karnawałową 10 lutego w sali GOK. Zapisy w sekretariacie.

5. Organizujemy pielgrzymkę do Fatimy, Lourdes, La Salette w drugiej połowie sierpnia. Szczegóły podamy później.

6. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Ireny Walkowskiej z ul. Leśnej. Wieczny…

W związku z trwającym okresem kolędowym, okazja do spowiedzi w wybrane dni przed Mszą: w środę od 17:30, w sobotę od 18:30 oraz w niedzielę od 7:00.

Przewodnik Katolicki  -  można nabyć w zakrystii.