Dzisiaj jest 18. sierpnia 2018

Dodano: 2018-01-21 09:31

OGŁOSZENIA PARAFIALNE, Trzecia Niedziela zwykła,21.01.2018r.

1. Trwa Tydzień Powszechnej modlitwy o Jedność Chrześcijan. Dzisiaj po Mszach Św. zbiórka przed kościołem na Diecezjalne Radio Emaus.

Z okazji Dnia Babci i Dziadka życzymy wszystkim zdrowia, błogosławieństwa Bożego  i wdzięczności od dzieci i wnuków.

We wtorek po Mszy Św. spotkanie opłatkowe Róży Męskiej w salce parafialnej.

W czwartek święto Nawrócenia Św. Pawła Apostoła, w piątek Dzień Islamu.

2. Plan kolędy w tym tygodniu:

Poniedziałek:

= jeden kapłan od g. 11:00 ul. Słowiańska obie strony, początek od Słonecznej,

= drugi kapłan od g. 14:30 ul. Słowiańska obie strony, początek od Zachodniej.

Wtorek :

= jeden kapłan od g. 11:00 ul. 11 Listopada obie strony, początek od Słonecznej,

= drugi kapłan od g. 14:30 ul. 11 Listopada obie strony, początek od Zachodniej.

Środa:

= od g. 15:30 ul. Kopernika z przyległą i 3 Maja.

Czwartek:

= jeden kapłan od g. 11:00 ul. Apoloni Prałat, początek od Kurpińskiego i blok nr 6 z ul. Zachodniej,

= drugi kapłan od g. 14:30 ul. Słoneczna obie strony, początek od strony Boszkowa.

Piątek:

= jeden kapłan od g. 11:00 ul. Zalesie nr parzyste, początek od ronda do ul. Leśnej.

= drugi kapłan od g. 14:30 ul. Zalesie nr nieparzyste i Ośrodek Zdrowia.

Sobota:

= od g. 11:00 ul. Leśna początek od Powstańców Wlkp.

Niedziela:

= od g. 14:00 Leśniczówki początek od Koczur.

3. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb śp. dr Bogusława Zięta z ul. ks. T.Przybylskiego, w czwartek o g. 17:00 Msza Św. pogrzebowa śp. Lothar Goudschmidt (Gudszmit) z Boszkowa,  Różaniec w poniedziałek, wtorek i środę po Mszy Św. wieczornej. Wieczny odpoczynek…

4. Organizujemy pielgrzymkę do Fatimy, Lourdes, La Salette w drugiej połowie sierpnia. Szczegóły podamy później.

W związku z trwającym okresem kolędowym, okazja do spowiedzi w wybrane dni przed Mszą: w środę od 17:30,  w sobotę od 18:30 oraz w niedzielę od 7:00.

Przewodnik Katolicki  -  można nabyć w zakrystii.