Dzisiaj jest 18. sierpnia 2018

Dodano: 2018-01-28 01:46

OGŁOSZENIA PARAFIALNE, Czwarta Niedziela zwykła, 28.01.2018r.

1. Dzisiaj kolęda od g. 14:00 Leśniczówki, początek od Koczur.

Rodziny, które były nieobecne podczas kolędy, a chciałyby przyjąć błogosławieństwo Boże, prosimy o zgłoszenie się w biurze parafialnym lub w zakrystii i umówienie terminu spotkania  z księdzem.

W piątek Święto Ofiarowania Pańskiego, Msze Św. o godz. 9:00 i 18:00 z poświęceniem gromnic. Poświęcenie świec dzieciom pierwszokomunijnym na Mszy Św. o godz. 18:00. W tym dniu przypada Światowy Dzień Życia Konsekrowanego, po Mszach Św. zbiórka przed kościołem na pomoc dla klasztorów klauzurowych.

2. W tym tygodniu przypada:

I czwartek miesiąca -  od godz. 17:30  Różaniec prowadzony przez Matki z 2 Róży, po Mszy Św. modlitwa Towarzystwa Przyjaciół ASD i zebranie Matek Różańcowych w salce.

I piątek miesiąca -  odwiedziny Chorych z Komunią Św. po domach ks. proboszcz w piątek od godz. 11:00,  ks. wikariusz w sobotę od godz. 9:30. Spowiedź Św. dzieci i młodzieży i Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16:30   z udzielaniem Komunii Św.,  po niej o godz. 18:00  Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Msza Św.

I sobota miesiąca -  o godz. 8:30 Różaniec prowadzony przez Matki z 2 Róży, o godz. 9:00. Msza Św. o Niepokalanym Sercu N.M.P.

3. Organizujemy pielgrzymkę do Fatimy, Lourdes, La Salette w drugiej połowie sierpnia. Szczegóły podamy później.

4. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację Parafialnej Zabawy Karnawałowej, wszystkim uczestnikom. Wypracowany dochód 13 tysięcy, będzie przeznaczony na renowację Ołtarza Głównego.

5. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Zbigniewa Ławeckiego z ul. Wolsztyńskiej,

W poniedziałek o godz. 12:00 Msza Św. i pogrzeb śp. Agnieszki Cypel z ul. Leszczyńskiej; Różaniec dzisiaj po Mszy wieczornej. Wieczny odpoczynek…

6. Okazja do Spowiedzi Św. w tygodniu pół godziny przed Mszą Św. wieczorną.Intencje mszalne przyjmujemy w tygodniu w biurze parafialnym.Przewodnik Katolicki z modlitewnikiem - można nabyć w zakrystii w cenie 6 zł.