Dzisiaj jest 21. lutego 2018

PIELGRZYMKA

DO FATIMY, LOURDES I LA SALETTE

15-28.08.2018r.

1 dzień – wyjazd o godzinie 22:00, nocny przejazd przez Niemcy.

2 dzień - przyjazd do Nancy (Francja) – zwiedzanie miasta, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień – śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do La Salette – pobyt w Sanktuarium, przejazd w okolice Lyon na obiadokolacje i nocleg.

4 dzień – śniadanie, wykwaterowanie, przejazd  do Lourdes, po drodze krótkie zwiedzanie Carcassonne, obiadokolacja i nocleg.

5 dzień – śniadanie, całodzienny pobyt w Lourdes, obiadokolacja, nocleg.

6 dzień – śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do Fatimy, obiadokolacja, nocleg.

7 dzień – śniadanie, całodzienny pobyt w Fatimie, obiadokolacja, nocleg.

8 dzień  - śniadanie, przejazd nad Ocean, zwiedzanie Lizbony oraz pobyt na Przylądku Roca. Powrót do Fatimy na obiadokolacje i nocleg.

9 dzień – śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do Madrytu – zwiedzanie miasta. Obiadokolacja i nocleg w okolicach Madrytu.

10 dzień – śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do Saragossy – krótkie zwiedzanie miasta następnie przejazd do Blanes na obiadokolacje i nocleg.

11 dzień – śniadanie, przejazd do Monserat – pobyt w Sanktuarium, powrót na obiadokolacje i nocleg.

12 dzień – śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do Awinionu – krótkie zwiedzanie miasta, następnie przejazd do Lyonu na obiadokolacje i nocleg.

13 dzień – śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do Niemiec na obiadokolacje i nocleg w okolice Sttutgartu.

14 dzień – śniadanie, wykwaterowanie, powrót do Polski.

Koszt wyjazdu wynosi 1600 zł/os + 560€ + bilety wstępu ok. 70€ na bilety wstępu (w cenie biletów została ujęta opłata na przewodników miejscowych)

Cena zawiera:

- 12 śniadań , 12 obiadokolacji,

- 12 noclegów w pokojach dwuosobowych z łazienkami,

- Ubezpieczenie KL i NNW,

- Pilota,

- Transport.

ZAPISY U KS. KAROLA WRAZ Z WPŁATĄ 200zł DO 11 MARCA.

TEL.: 665 770 431