Dzisiaj jest 23. maja 2018

Dodano: 2018-02-03 23:25

OGŁOSZENIA PARAFIALNE, Piąta Niedziela zwykła, 04.02.2018r.

1. W poniedziałek Poradnictwo Rodzinne o godz. 16:15 w salce parafialnej.

W piątek katecheza dla rodziców i chrzestnych po Mszy Św. o godz. 18:00 w salce.

W przyszłą niedzielę przypada Światowy Dzień Chorego.

2. Zakończyliśmy odwiedziny duszpasterskie rodzin – kolędę. Bardzo serdecznie dziękujemy za przyjęcie nas w Waszych domach, za poczęstunek i złożone z tej okazji ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać. Niech Bóg Wam wszystkim błogosławi.

Dziękuję:  6 rodzinom za ofiary złożone na powiększenie cmentarza parafialnego w kwocie  1.100 zł.  i  33 rodzinom za ofiary złożone na renowację ołtarza Św. Józefa w kwocie 26.300 zł. – składam serdeczne Bóg zapłać.

W tym roku podejmujemy renowację ołtarza głównego Świętej Trójcy. Polecamy podejmowaną inwestycję waszej ofiarności. Ofiary złożone w czasie pogrzebu śp. dra Bogusława Zięty zostają przeznaczone na tą renowację i wyniosły 7.400zł. Wszystkim ofiarodawcom – Bóg zapłać!

3. Organizujemy pielgrzymkę do Fatimy, Lourdes, La Salette od 15 do 28 sierpnia. Szczegóły na stronie internetowej, w gablocie i zakrystii. Zapisy u ks. Karola wraz z wpłatą 200zł. do 11 marca.

4. Zapisy na peregrynacje Ikony Świętej Rodziny po domach w zakrystii. Zapisujemy się na wybrany tydzień, Ikonę odbieramy w zakrystii po Mszy o 10:15, a przynosimy na następny tydzień, przed Mszą o 10:15. Niech ta inicjatywa zjednoczy rodziny naszej Parafii we wspólnej modlitwie w domach.

5. Bóg powołał do wieczności śp. Beatę Lopatnyuk z ul. Zalesie, Msza Św. i pogrzeb we wtorek o godz. 12:00, Różaniec w niedzielę i poniedziałek po Mszy wieczornej. Wieczny…

6. Okazja do Spowiedzi Św. w tygodniu pół godziny przed Mszą Św. wieczorną.

Intencje mszalne przyjmujemy w tygodniu w biurze parafialnym.

Przewodnik Katolicki , Wiara Patriotyzm i Sztuka  -  można nabyć w zakrystii.