Dzisiaj jest 12. grudnia 2018

INTENCJE MSZALNE 4-10.06.2018r.

PONIEDZIAŁEK,  4.06.2018.

18:00

I. + Elżbietę Lis, Franciszka Michalskiego.

II. w 80 urodziny Wawrzyńca z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i bł. Boże dla Jubilata i całej rodziny.

WTOREK,  5.06.2018r., Św. Bonifacego.

18:00

I. + Irenę Walkowską – od 9 Róży Matek.

II. + Beatę Lopatnyuk – od rodz. Kałek z Bukówca Górnego.

III. za zespół operacyjny i szczęśliwy przebieg operacji, powrót do zdrowia i siły w walce z chorobą.

ŚRODA,  6.06.2018r.

11:00

w intencji absolwentów Krakowskiej Akademii Górniczo – Hutniczej Wydziału Górniczego, którzy rozpoczynali naukę w latach 1958 – 1959.

18:00

I. z podziękowaniem za otrzymane łaski w r. ślubu, z prośbą o bł. Boże i dary Ducha Św. dla rodziny.

II. + Zofię Wojciecha Hieronima Kubaczyk, ks. prob. Andrzeja i dusze w czyśćcu.

CZWARTEK,  7.06.2018r. – pierwszy czwartek miesiąca.

18:00

I.  z prośbą o zdrowie i bł. Boże dla Matek z 6 Róży i ich rodzin, za zm. Matki, o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

II. + Bogusława Zięta – od Towarzystwa Przyjaciół Arcybiskupiego Seminarium Duchownego.

PIĄTEK,  8.06.2018r., Najświętszego Serca Pana Jezusa.

18:00

I. + Władysława Włodzimierza Pukackich, zm. z rodz. Walkowskich.

II. w intencji ks. prob. Andrzeja, ks. wik. Karola i ks. Macieja z prośbą o zdrowie i bł. Boże w posłudze kapłańskiej – od grupy modlitewnej „Margaretka”.

SOBOTA,  9.06.2017r.

17:00

+ Władysławę Jana Henryka Nowak, Irenę Feliksa Brenienek, Andrzeja Walkowskiego, Tadeusza Sobeckiego i zm. z rodziny.

19:00

I. + Jadwigę w 6 r. śm., Leona w 20 r. śm. Duszyńskich.

II. w 90 urodziny Anny z podziękowaniem za Opatrzność Bożą, z prośbą o zdrowie i bł. Boże dla Jubilatki i całej rodziny;  za + Justynę Leszka Mieczysława Jana Król, Jolantę Kazimierza Jankowskich, z r. Mierzyńskich, siostrę Cecylię.

NIEDZIELA  -  10  zwykła,  10.06.2018.

7:30

+ Antoniego Rejent, rodziców z obu stron, zm. z tych rodzin, ks. prob. z Parafii.

9:00

zm. rodziców Franciszka i Jadwigę Bednarczyk, Zenona Szwon.

11:30

int. dziękczynne za Martę i Dominika ; błagalna za Magdalenę – p. St. Zborowskiego.

za  Parafian.

BOSZKOWO  10:15

I. + Beatę Lopatnyuk – od koleżanek i kolegów z Technikum kl. Roksany z wychowawcą.

II. + Antoniego Apolinarskiego, Artura Tarasewicza, Bogusława Zięta.

III. + Tadeusza Otulakowskiego w 1 r. śm. – od żony i dzieci.

IV. + Janinę John w 2 r. śm. – od dzieci z wnukami.

V. + Henryka w 30 dniu od śm., Ireny w 6 r. śm. Nawrockich – od syna i córki z rodz.

VI. + syna Mikołaja w 5 r. śm.

VII. + Krystynę Leona Leszka Otomańskich.

VIII. + Henryka Jana Samol, Helenę Edmunda Ratajczak, Jana Jadwigę Franciszka Grzyb, Janinę Balcerowiak.

IX. + Jana Biegańskiego w 12 r. śm.

X. + Ireneusza Kowalenko

XI.  w 18 urodziny Dominiki z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i bł. Boże w dorosłym życiu.

XII.  w 30 r. ślubu Renaty i Romana z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i bł. Boże dla Jubilatów i całej rodziny.

XIII.  w 7 urodziny Poli Peisert z prośbą o bł. Boże na całe życie, + Helenę Władysława Sobkowiak.