Dzisiaj jest 24. września 2018

Dodano: 2018-06-16 22:55

OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 17.06.2018r.

1. Dzisiaj zbiórka przed kościołem po Mszy Św. na KUL i WT w Poznaniu.

W poniedziałek Poradnictwo Rodzinne o godz. 16:15 w salce, ostatnie przed wakacjami. Po Mszy Św. wieczornej zebranie Caritas w salce.

W przyszłą niedzielę Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela.

2. Dzisiaj Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa przy figurze przy kościele  o godz. 18:00 i Msza Św., w dni powszednie w kościele o godz. 18:00 i Msza św., w sobotę  o godz. 19:00 i Msza Św.

3. Centralne obchody jubileuszu 1050 - lecia biskupstwa w Poznaniu, pierwszego w Polsce trwać będą od piątku 22.06. do niedzieli 24.06. w Poznaniu. Szczegółowy w gablocie.

4. Wielki Odpust Matki Bożej Ucieczki Grzeszników w Wieleniu Zaobrzańskim rozpocznie się w sobotę 23 czerwca i trwać będzie do wtorku 3 lipca br.  Suma Odpustowa codziennie o godz. 11:15. Szczegółowy program Odpustu wywieszony jest w gablocie ogłoszeń

Parafialna piesza Pielgrzymka do Wielenia wyjdzie w poniedziałek 2 lipca o godz. 6:00.

5. Zapraszamy kandydatów do bierzmowania na spotkania indywidualne do salki, zabieramy ze sobą indeks:

- klasa 7a we wtorek od 16:00-17:00, klasa 7b w środę od 16:00-17:00.

Kto z kandydatów innych klas nie był na spotkaniu, prosimy wybrać jeden z w/w terminów.

6. W środę próba scholki o 14:45 w dużej szkole.

Zakończenie Roku Szkolnego w czwartek na Mszy św. o godz. 8:00 – zapraszamy.

Krąg biblijny w czwartek po Mszy św. wieczornej – ostatni przed wakacjami.

Spotkanie organizacyjne udających się do Kotliny Kłodzkiej w poniedziałek 25.06. po Mszy.

7. W przyszłą niedzielę 24 czerwca zapraszamy na IV Festyn Parafialny, pod hasłem „Otwarci na Ducha Świętego”, rozpoczęcie o godz. 15:00. Jak co roku czeka nas wiele atrakcji, m.in. będzie możliwość przeprowadzenia badania USG tarczycy.

Przed kościołem rozprowadzane są cegiełki na inwestycje podejmowane w naszej parafii, cena 5zł. Każda cegiełka wygrywa, nagrody można będzie odbierać podczas festynu. Zachęcamy też do ofiarowania fantów za cegiełki, można je dostarczać do piątku, bardzo prosimy o mobilizację w tej sprawie.

8. Dziękuję 5 rodzinom za ofiary złożone na cmentarz w kwocie 1 300 zł. oraz 28 rodzinom za ofiary złożone na konserwację ołtarza Świętej Trójcy w kwocie 8 000 zł – Bóg zapłać!

9. Dekretem Ks. Arcybiskupa od 25 sierpnia ks. Karol Maciejak podejmie obowiązki wikariusza w parafii pw. Dobrego Pasterza w Poznaniu oraz kapelana w szpitalu przy  ul. Szpitalnej:(, natomiast ks. Dominik Dutkiewicz z parafii pw. Dobrego Pasterza w Poznaniu obejmie obowiązki wikariusza we Włoszakowicach.

10. Okazja do Spowiedzi Św. w tygodniu pół godziny przed Mszą wieczorną.

Przyjmujemy intencje mszalne w tygodniu w biurze parafialnym, w środę będzie nieczynne.

Przewodnik Katolicki oraz Miłujcie się można nabywać w zakrystii.