Dzisiaj jest 21. marca 2019
# # #
Aktualności
czyli co nowego w naszej parafii

Dodano: 2018-06-24 14:29

IV Festyn Parafialny

Dzisiaj zapraszamy na IV Festyn Parafialny, pod hasłem „Otwarci na Ducha Św.”, rozpoczęcie o godz. 15:00. Będą nam towarzyszyć trzy symbole Ducha Świętego: ogień, wiatr, gołąb. Gościem specjalnym będzie św. Stanisław Kostka, któremu poświęcony jest przeżywany rok duszpasterski. Jak co roku podczas Festynu czeka nas wiele atrakcji, m.in. będzie możliwość przeprowadzenia badania USG tarczycy, nie zabraknie atrakcji dla dzieci.

Przed nami Strzelanie z wiatrówki o Puchar Proboszcza, Wielobój o Puchar Wikariusza, „Jaka to pieśń?” o Złoty Mikrofon Organisty, konkurs na najładniejszy latawiec.

Organizatorzy pragną zwrócić uwagę na przebogatą ofertę kulinarną. Obiecują hity lat ubiegłych, jak i absolutne nowości. Całość zwieńczona mistrzowskim zestawem wypieków. Roztropność duszpasterska nakazuje doradzić powstrzymanie się od przygotowywania niedzielnego obiadu.

Przed kościołem rozprowadzane są cegiełki na inwestycje podejmowane w naszej parafii, cena 5zł. Każda cegiełka wygrywa, nagrody można będzie odbierać podczas festynu.

Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy.

Osoby związane z organizacją Festynu zapraszamy na spotkanie podsumowujące do Boszkowa, w środę na godz. 19:00.

W poniedziałek spotkanie rodziców uczestników wyjazdu do Kotliny Kłodzkiej, po Mszy św.

W piątek Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła, Msze Św. o godz. 9:00  i  18:00.

W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych, składka jest przeznaczona na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

W przyszłą niedzielę nabożeństwo błagalne o dobre żniwa na Mszy Św. o g. 11:30.