Dzisiaj jest 12. grudnia 2018

Dodano: 2018-08-18 19:51

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1. Dzisiaj Dożynki Parafialne na Mszy Św. o g. 11:30. Zapraszamy delegacje z wieńcami i koszami plonów ziemi: rolników, sadowników, ogrodników, pszczelarzy, pieczarkarzy

i Poczty Sztandarowe. Organizatorzy zapraszają na g. 14:00 przed Pałac, w razie nieodpo-wiedniej pogody (upału lub deszczu) na Salę Trójkątną Pałacu Sułkowskich.

Program jest wywieszony w gablocie ogłoszeń.

W piątek święto Św. Bartłomieja Apostoła.

W przyszłą niedzielę Uroczystość NMP Częstochowskiej i odnowienie Ślubów Jasnogórskich.

2. W przyszłą niedzielę 26 sierpnia na Mszy Św. o godz. 11:30 powitanie Ks. Wikariusza Dominika Dutkiewicza w naszej Parafii, serdecznie zapraszamy.

3. Od soboty 25 sierpnia do poniedziałku 3 września br. trwać będzie Wielki Odpust Matki Bożej Pocieszenia w Górce Duchownej. Uroczysta suma codziennie o g. 11:00.

4. Dziękuję Uczestnikom Pieszej Pielgrzymki do Charbielina za modlitwę i trud pielgrzymowania – Bóg zapłać.

Dziękuję Władzom Samorządowym, Pocztom Sztandarowym, Chórowi Pań „Mater Dei”

za udział we Mszy Św. za Ojczyznę 15 sierpnia – Bóg zapłać.

5. Okazja do spowiedzi w tygodniu pół godziny przed Mszą wieczorną.

Intencje mszalne przyjmujemy w tygodniu w biurze parafialnym.

„Przewodnik Katolicki” – do nabycia w zakrystii.

ks. Andrzej Szulc proboszcz