Dzisiaj jest 12. grudnia 2018

Dodano: 2018-09-01 22:11

OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 02.09.2018r.

1. W poniedziałek Msza Św. o g. 9:00 w hali sportowo – środowiskowej we Włoszakowicach na rozpoczęcie nowego roku szkolnego ze względu na utrudnienia w ruchu drogowym na terenie Włoszakowic, z poświęceniem tornistrów i przyborów szkolnych uczniom klas pierwszych.  Po niej będzie uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2018/2019 dla wszystkich uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących.

2. W poniedziałek Poradnictwo Rodzinne o godz. 16:15 w salce parafialnej.

3. W tym tygodniu przypada:

- I czwartek miesiąca – o godz. 17:30 Różaniec prowadzony przez Matki z 9 Róży, po Mszy modlitwa Towarzystwa Przyjaciół ASD i spotkanie 9 Róży Matek w salce.

- I piątek miesiąca – odwiedziny Chorych z Komunią Św. po domach od g. 9:00 ks. proboszcz i ks. wikariusz. Spowiedź Św. dzieci i młodzieży z Komunią Św. i Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16:30, po niej o godz. 18:00 Nabożeństwo do Najświętszego Serca P. Jezusa i Msza.

4. W piątek katecheza dla rodziców i chrzestnych po Mszy Św. o godz. 18:00 w salce.

5. W sobotę święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny – Msze Św. o g. 9:00 i 19:00 z poświęceniem ziarna siewnego i nasion.

6. W sobotę po wieczornej Mszy świętej spotkanie wszystkich ministrantów w salce.

7. W przyszłą niedzielę o godz. 15:00 spotkanie przed pielgrzymkowe po Beskidzie Śląskim w salce. Proszę o dokonanie wpłaty – 500 zł.

8. Dzisiaj ostatni dzień Odpust M. Bożej Pocieszenia w Górce Duchownej, suma o g.11:00.

9.W kościele pw. NMP Wniebowziętej w Śmiglu dzisiaj o g. 15:30 Kurs Przedmałżeński.

10. W przyszłą niedzielę w Przemęcie o g. 11:00 Msza Św. i poświęcenie nowego ołtarza.

11. Dziękuję Matkom i Ojcom Różańcowym za prowadzenie Adoracji Najśw. Sakramentu.

12. Dziękuję Caritas Parafialnemu za zorganizowanie wyjazdu dla starszych do Górki Duchownej.

13. Dziękuję Władzom Samorządowym, Pocztom Sztandarowym, Chórowi Pań i Wam wszystkim za modlitwę w rocznicę wybuchu II Wojny Światowej – Bóg zapłać.

14. Okazja do spowiedzi w tygodniu pół godziny przed Mszą wieczorną. Intencje mszalne przyjmujemy w tygodniu w biurze parafialnym. Przewodnik Katolicki można nabyć w zakrystii.