Dzisiaj jest 24. października 2018

INTENCJE MSZALNE 10.09-.16.09.2018

PONIEDZIAŁEK, 10.09.2018.

18:00

I. + Andrzeja Skorupińskiego – od syna Rafała z rodziną.

II. + Jana Gertrudę Schidt, Elżbietę Pruchniewską, Zofię Huk, zm. z tych rodzin.

WTOREK, 11.09.2018r.

18:00

I. + Zofię Jedrzychowską – od Chóru Pań.

II. + Damiana Głuszaka – od rodziców i dzieci ze Stowarzyszenia Osób Niepełnospra

ŚRODA, 12.09.2018r.

18:00

I. + Bogusława Zięta – od Witolda i Heleny Pietrowskich.

II. + Dorotę Tajchert – od 2 Róży Matek.

CZWARTEK, 13.09.2018r., Św. Jana Chryzostoma – Procesja Fatimska.

20:00

I. +Jana Mierzyńskiego, Helenę Jana Barbarę Adama Krawczyk, Jana Kaźmierczaka Jarosława Kiąca, Edwarda Lucerek, dusze w czyśćcu cierpiące.

II. z prośbą o zdrowie i bł. Boże w rodzinie oraz za zm. z r. Bajon i Antkowiak.

PIĄTEK, 14.09.2018r., Podwyższenia Krzyża Św.

15:00

Msza Św. ślubna Krzysztofa i Hanny.

16:30

w 25 lecie ślubu Aldony i Wojciecha z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą Bożą opiekę dla dzieci i całej rodziny.

18:00

I. + Jana Adama Chrapek, Annę Józefa Mierzyńskich, ks. Zbigniewa Stanka.

II. + Teresę w 13 r. śm., Pelagię Edmunda Rutkiewicz, Antoninę Wacława Pytlik, Franciszka Langnera, zm. z rodziny.

SOBOTA, 15.09.2017r., NMP Bolesnej.

19:00

I. + Zenona Beba, zm. z r. Gorzelniak, Beba, ks. prob. Andrzeja.

II. z prośbą o zdrowie, bł. Boże, opiekę Matki Najświętszej dla wszystkich dzieci, wnuków i prawnuków.

NIEDZIELA - 24 zwykła, 16.09.2018.

7:30

+ Antoniego Rejent, rodziców z obu stron, zm. z tych rodzin, ks. prob. z Parafii.

9:00

+ Annę Wiktora Sołtysików, Edmunda Anastazję Staniszczaków.

11:30

+ Stefana Pietrowskiego, zm. z rodziny i rodziny Ziętów.

18:00 za Parafian.

BOSZKOWO 10:15

I. + Marię Edwarda Nowaczyk, Stanisława Ścigała.

II. + Joannę Bronisławę Czesława Józefowskich, Marię Władysława Leszka Wawrzyniak

III. + Marię John – od chrześnicy Karoliny.

IV. + Annę Bronisława Nędzyk, Franciszkę Ziomek, Marię Jana Michalewicz, zm. z rodz.

V. + Stefana Hamrola i zm. z rodziny.

VI. + Janinę w 1 r. śm., Stanisława Wawrzyniaków.

VII. + Janinę Aleksandra Hannę Grocholskich.

VIII. + Klaudię w 13 r. śm., Franciszka Annę Waligóra, Wiktorię Szczepana Antoniego Kubaczyk oraz w roczek Poli z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o bł. Boże w r.

X. + Czesława Majewskiego w 28 r. śm., Jana Fabiańskiego, Antoniego Treścińskiego, zm. z r. Majewskich, Domagalskich, Irenę Stanisława Woźniaków.

X. + Bronisławę w 11 r śm., Romana Grzegorza Gąda i zm. z rodziny.

XI. + Ludwika Małeckiego, Hieronima Stachowskiego, Alinę Stanisława Dziaszyk, Reginę Włodzimierza Marcinek, zm. dziadków.

XII. z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o bł. Boże i dalszą opiekę Matki Bożej nad rodziną.

XIII. w 65 urodziny Bernarda z prośbą o zdrowie i bł. Boże – od żony Danuty, + Halinę Annę Bolesława Dopiera, Domicelę Ewę Edmunda Nawrot, Ryszarda Jopek