Dzisiaj jest 24. października 2018

Dodano: 2018-09-16 16:35

OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 16.09.2018r.

1. Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu oraz czcimy Św. Stanisława Kostkę patrona dzieci i młodzieży polskiej. Zbiórka przed kościołem po Mszach Św. na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Wydział Teologiczny w Poznaniu.

2. We wtorek święto Św. Stanisława Kostki – patrona Polski, w piątek Św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty.

3. W środę powracamy do spotkań kręgu biblijnego po Mszy św. wieczornej. Spotkania są otwarte, serdecznie zapraszamy chętnych do zgłębiania Słowa Bożego.

4. W piątek zapraszamy młodzież z różnych grup w naszej Parafii na spotkanie w salce po Mszy Św. wieczornej.

5. W sobotę o godz. 10:00 zbiórka wszystkich ministrantów w salce. Zapraszamy również chętnych chłopców do służby przy ołtarzu na tę zbiórkę.

6. W przyszłą niedzielę spotkanie popielgrzymkowe do Fatimy o godz. 15:00 w salce.

7. Okazja do spowiedzi w tygodniu pół godziny przed Mszą Św. wieczorną. Przy ołtarzu przyjmujemy intencje mszalne i rozprowadzamy Przewodnik Katolicki.