Dzisiaj jest 24. października 2018

INTENCJE MSZALNE 24.09-30.09.2018r.

PONIEDZIAŁEK,  24.09.2018.

18:00

I. + Błażeja Adamczaka – od koleżanek i kolegów z klasy.

II. + Przemysława Dembińskiego – od córki Katarzyny z mamą i wnukami Markiem Rafałem.

WTOREK,  25.09.2018r.

18:00

I. + Stanisława, zm. z rodz. Sternów, Skorupińskich, dusze w czyśćcu cierpiące.

II. w 8 r. ślubu Jolanty i Adama z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

ŚRODA,  26.09.2018r.

18:00

I. + Urszulę Cecylię Wiktora Zbigniewa Ławeckich, Monikę Wojciecha Nowackich,Przemka Daszkiewicza.

II. + Teresę Nadobnik – od wnuka Roberta z rodziną.

CZWARTEK,  27.09.2018r., Św. Wincentego a Paulo.

18:00

I. + Andrzeja Skorupińskiego – od córki Elwiry z rodziną.

II. + Stanisławę Józefa Władysława Nowaków, Marię Mariana Leszka Przydrożnych, zm. z rodziny Gryczów, Piechowiaków.

PIĄTEK,  28.09.2018r., Św. Wacława.

18:00

I. + Pawła Alojzego Adelę Mariana Walkowiaków, Kazimierza Stefanię Zenona Lucynę Zbigniewa Mrozkowiaków, Andrzeja Golembka, dusze w czyśćcu.

II. + Ryszarda Rajmana, zm. z rodziny Rajmanów i Bajonów.

III. + Damiana Frąckowiaka w 30 dniu od śm. – od córki Grażyny z rodziną.

SOBOTA,  29.09.2017r., Św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

19:00

I. + Stanisława Kasperskiego, Annę Bronisławę Franciszka Marcjannę Antoniego Gryczów.

II. + Stanisławę w 5 r. śm., Mieczysława Gabrielę Maćkowiak, Czesławę Bronisława Chrapa, Genowefę Bura, zm. z rodziny i ul. Podgórnej.

NIEDZIELA - 26 zwykła, 30.09.2018.

7:30  + Bibiannę Franciszka Kazimierza Ratajczaków, Walentynę Władysława Hieronima Adamczewskich, Stanisławę Władysława Szudrów, Wiesława Piotrowskiego, ks. Stanisława Ślebiodę, ks. prob. z naszej Parafii.

9:00  + Franciszka Michalskiego i Elżbietę Lis.

11:30  za  Parafian.

18:00  + Halinę Jana Czesława Jerzego Małgorzatę Poczekaj, Helenę Bolesława Zdzisława Rzeźniczak, Marię Sterna.

BOSZKOWO  10:15

I. w 5 rocznicę ślubu Jolanty i Michała z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę i bł. Boże nad całą rodziną.

II. w 10 r. ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i bł. Boże w r.

III. + Marię John – od mieszkańców Ujazdowa.

IV. + Helenę w 5 r. śm., Jana Henryka Koźlik, Michała Śmiałek, Łucję Edmunda Krzysztofa Wańskich, ks. prob. Andrzeja.

V. + Michała Olejniczaka i zm. rodziców.

VI. + Kazimierza Walkowskiego – od żony z dziećmi.

VII. + Jerzego Janinę Drzewicz, zm. dziadków Drzewiczów i Szolców.

VIII. + Jerzego Tojek w 30 dniu od śm. – od żony.

IX. + Czesława w 9 r. śm., Bronisławę Józefowskich, zm. z rodziny.

X. za inicjatorów Mszy Św. w Boszkowie w latach pięćdziesiątych ś. p. Stanisławę Mariana Przybylskich, ich synów Krzysztofa i Bronisława, Bogdana i Krystynę.

XI.+ ks. prob. Andrzeja Błaszaka i Jana Biegańskiego.