Dzisiaj jest 24. października 2018

Dodano: 2018-10-01 22:36

OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 30.09.2018r.

1. Dzisiaj po Mszy Św. o g. 11:30 katecheza dla rodziców i dzieci pierwszokomunijnych w kościele.

Od poniedziałku przez cały październik Nabożeństwo Różańcowe o g. 18:00, w sobotę o g. 19:00 i Msza Św.  Bardzo prosimy o udział w tym nabożeństwie rodziców z dziećmi.

W poniedziałek Poradnictwo Rodzinne o godz. 16:15 w salce parafialnej.

W poniedziałek po Mszy Św. w salce spotkanie młodzieży udającej się na rekolekcje na stadion w Warszawie.

We wtorek zebranie Caritas po Mszy Św. w salce.

W czwartek po Mszy Św. spotkanie  Duszpasterstwa Młodzieży naszej Parafii. Zapraszamy chętne osoby do włączenia się w tworzenie naszej grupy.

W tym tygodniu przypada: - I czwartek miesiąca – o godz. 18:00 Różaniec prowadzony przez Matki z 10 i 11 Róży, po Mszy modlitwa Towarzystwa Przyjaciół ASD i spotkanie 10 i 11 Róży Matek w salce.

- I piątek miesiąca – odwiedziny Chorych z Komunią Św. po domach od g. 9:00 ks. proboszcz i ks. wikariusz. Spowiedź Św. dzieci i młodzieży z Komunią Św. i Adoracja Najświętszego Sakramentu od g. 16:30, po niej o g. 18:00 Różaniec z Litanią do Najświętszego Serca P. Jezusa i Msza.

- I sobota miesiąca  o godz. 8:30 Różaniec prowadzony przez Matki z 10 i 11 Róży, o godz. 9:00 Msza Św. o Niepokalanym Sercu NMP.

W sobotę nie będzie zbiórki ministrantów.

W przyszłą niedzielę Odpust Matki Boże Różańcowej w naszej Parafii. Nie będzie Mszy Św. o godz. 10:15  w Boszkowie i w kościele. Suma odpustowa o g. 11:30, którą odprawi i Słowo Boże wygłosi ks. prałat Czesław Grzelak  z Poznania. Poświęcenie Różańców dzieciom pierwszokomunijnym na sumie, po niej Procesja Eucharystyczna wokół kościoła. Proszę Poczty Sztandarowe, Feretrony, dziewczynki do sypania kwiatów.

2. W poniedziałek po odpuście 8 października o g. 10:00 Msza Św. dla chorych i starszych, po niej spotkanie przy kawie w Sali GOK – serdecznie zapraszamy.

3. Zapraszamy na wystawę starych paramentów liturgicznych używanych do Mszy Św. przed soborowej. Wystawa czynna codziennie od niedzieli  7 do 21 października po każdej Mszy Św. w salce parafialnej.

4. Dziękuję 21 rodzinom za złożoną ofiarę na renowację ołtarza Św. Trójcy:  4. 850 zł., i 3 rodzinom za ofiarę na powiększenie cmentarza parafialnego: 600 zł.- serdeczne Bóg zapłać.

5. Okazja do Spowiedzi Św. w tygodniu pół godziny przed Mszą Św. wieczorną. Biuro Parafialne czynne w tygodniu po Mszy Św. wieczornej.„Przewodnik Katolicki” z modlitewnikiem w cenie 6 zł. - do nabycia w zakrystii.