Dzisiaj jest 23. maja 2019
# # # #
Aktualności
czyli co nowego w naszej parafii

Dodano: 2018-10-07 14:35

OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 07.10.2018r.

1. Dzisiaj Odpust Matki Bożej Różańcowej w naszej Parafii. Suma Odpustowa z procesją Eucharystyczną i poświęceniem Różańców o g. 11:30,  którą odprawi i Słowo Boże wygłosi ks. prałat Czesław Grzelak z Poznania. 

Nabożeństwo Różańcowe w październiku o g. 18:00, w sobotę o g. 19:00 i Msza Św.  Bardzo prosimy o udział w tym nabożeństwie rodziców z dziećmi.

W poniedziałek  8 października o g. 10:00 Msza Św. dla chorych i starszych, po niej spotkanie przy kawie w Sali GOK – serdecznie zapraszamy.

Poradnictwo Rodzinne w poniedziałek o godz. 16:15 w salce parafialnej.

W środę Kręg Biblijny o g. 17:00 w salce parafialnej,  zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie ze Słowem Bożym.

W czwartek po Mszy Św. spotkanie  Duszpasterstwa Młodzieży naszej Parafii. Zapraszamy chętne osoby do włączenia się w tworzenie naszej grupy.

W piątek Rocznica Poświęcenia Bazyliki Archikatedralnej w Poznaniu. Po Mszy Św. katecheza dla rodziców i chrzestnych w salce parafialnej.

W sobotę 13 października o godz. 20:00 Msza Św. i Różaniec z Procesją Fatimską wokół kościoła prowadzony przez Nauczycieli, Wychowawców i Pracowników Szkolnych. Nie będzie Mszy Św. o godz. 19:00, serdecznie zapraszamy.

W przyszłą niedzielę przypada Dzień Papieski. Po Mszach Św. zbiórka przed kościołem na fundusz „Dzieło Nowego Tysiąclecia” – stypendia dla studiującej młodzieży z wiosek i małych miast. Po Mszy Św. wieczornej czuwanie z Janem Pawłem II – serdecznie zapraszamy.

2. Zapraszamy na wystawę starych paramentów liturgicznych używanych do Mszy Św. przed soborowej. Wystawa czynna codziennie po każdej Mszy Św. w salce parafialnej.

3. W czwartek 11 października o godz. 19:00  w Charbielinie  ostatnia w tym roku Msza Św. z nabożeństwem do Matki Bożej Charbielińskiej.   Ks. kustosz Leszek Grzelak i Parafianie serdecznie zapraszają.

4. Od przyszłej niedzieli Msza Św. z Boszkowa o g. 10:15 wraca do kościoła jako Msza rodzinna z udziałem dzieci. Bardzo prosimy, aby rodzice z dziećmi zajmowali miejsca  w ławkach z przodu kościoła. Dziękuję rodzinie p. Biegańskich za przygotowywanie ołtarza w Kaplicy Leśnej w Boszkowie, Parafianom za przygotowanie liturgii, wszystkim za złożone ofiary serdeczne Bóg zapłać.

5. Okazja do Spowiedzi Św. w tygodniu pół godziny przed Mszą Św. wieczorną. Biuro Parafialne w poniedziałek nieczynne, a w pozostałe dni czynne po Mszy Św. wieczornej „Przewodnik Katolicki”, „Miłujcie się”, „Wiara Patriotyzm i Sztuka” – do nabycia w zakrystii.