Dzisiaj jest 23. maja 2019
# # # #

Dodano: 2019-02-10 09:31

Ogłoszenia Parafialne 10.02.2019r

1. W poniedziałek przypada Światowy Dzień Chorego, Msza Św. o godz. 10:00 dla chorych i starszych – zapraszamy.

W poniedziałek Poradnictwo Rodzinne o godz. 16:15 w salce parafialnej.

2. Plan kolędy w tym tygodniu:

Wtorek 12 lutego od g. 15:00 ul. Podgórna początek od p. Stachowskiej i Osiedle Zatorze.

Środa 13 lutego od g. 15:00 bloki G.S. za torami i ul. Dworcowa.

Czwartek 14 lutego od g. 14:00 ul. Kurpińskiego początek od p. Apolinarskiego, ul. Machnikowskiego i Klonowa.

Rodziny, które były nieobecne podczas kolędy, a chciałyby przyjąć błogosławieństwo Boże, prosimy o zgłoszenie się w zakrystii lub biurze parafialnym i umówienie terminu spotkania  z księdzem. Pozostałą część Parafii odwiedzimy w grudniu po Świętach Bożego Narodzenia.

3. W poniedziałek 11 lutego po Mszy Św. w salce spotkanie przed pielgrzymkowe do Medjugorie. Zapraszamy zapisanych i chętnych, będzie można dokonać wpłaty.

4. W zakrystii można zamówić Modlitewnik dla dorosłych również z dużymi literami 20 zł oraz dla dzieci miesięcznik „Mały Przewodnik Katolicki” w cenie 6 zł.

5. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację Parafialnej Zabawy Karnawałowej, wszystkim ofiarodawcom, sponsorom i uczestnikom. Wypracowany dochód – 10 tysięcy zł jest przeznaczony na renowację ołtarza głównego Świętej Trójcy - serdeczne Bóg zapłać.

6. Okazja do Spowiedzi Św. w tygodniu pół godziny przed Mszą Św. wieczorną.

Intencje mszalne przyjmujemy w tygodniu w biurze parafialnym po wieczornej Mszy Św.

Przewodnik Katolicki, Mały Przewodnik Katolicki, Wiara Patriotyzm i Sztuka - można nabyć w zakrystii.