Dzisiaj jest 21. marca 2019
# # #

Dodano: 2019-02-18 20:09

Ogłoszenia parafialne 17.02.2019

1. Zakończyliśmy odwiedziny duszpasterskie rodzin – kolędę. Bardzo serdecznie dziękujemy za przyjęcie w Waszych domach, za wspólną modlitwę, poczęstunek i złożone z tej okazji ofiary. Wszystkim składamy serdeczne Bóg zapłać i niech dobry Bóg Wam błogosławi. Rodziny, które nie odwiedziliśmy w tym roku po kolędzie, mogą zabrać książeczkę kolędową ze stolika pod chórem.

Dziękuję dwom rodzinom za ofiarę złożoną na powiększenie cmentarza parafialnego  w kwocie 150 zł. oraz trzydziestu rodzinom za ofiarę na renowację ołtarza Świętej Trójcy w kwocie 23. 370 zł. Ofiarodawcom składam serdeczne Bóg zapłać. Prace zostały zatwierdzone przez Wojewódzki Urząd Konserwacji Zabytków, w tym roku przystępujemy do drugiego etapu prac konserwacyjnych przy ołtarzu oraz w prezbiterium wybrania ziemi, założenia izolacji i kanałów osuszających, przygotowując teren pod założenie nowej posadzki i ołtarza.

W piątek święto Katedry Św. Piotra Apostoła w Rzymie, w modlitwie wspierajmy Ojca Św.

2. Kurs Przedmałżeński odbędzie się w Lesznie w Parafii Św. Jana Chrzciciela od poniedziałku 25 lutego do soboty 3 marca br. o godz. 19:00 w kościele.

3. W zakrystii można zamówić Modlitewnik dla dorosłych również z dużymi literami 20 zł oraz dla dzieci miesięcznik „Mały Przewodnik Katolicki” w cenie 6 zł.

4. Okazja do Spowiedzi Św. w tygodniu pół godziny przed Mszą Św. wieczorną. Intencje mszalne przyjmujemy w tygodniu w biurze parafialnym po wieczornej Mszy Św. Przewodnik Katolicki, Mały Przewodnik Katolicki – dla dzieci, Wiara Patriotyzm i Sztuka, Miłujcie się - można nabyć w zakrystii.