Dzisiaj jest 23. maja 2019
# # # #

Dodano: 2019-02-24 08:55

Ogłoszenia parafialne 24.02.2019

1. W czwartek po Mszy Św. wieczornej duszpasterstwo młodzieży w salce parafialnej.

W tym tygodniu przypada:

- I piątek miesiąca – odwiedziny Chorych z Komunią Św. po domach trasa ks. proboszcza w piątek od godz. 10:00, w sobotę ks. wikariusz od godz. 10:00. Spowiedź Św. dzieci i młodzieży z Komunią Św. i Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16:30, po niej o godz. 18:00 Nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa i Msza Św.

- I sobota miesiąca o godz. 8:30 Różaniec prowadzony przez Matki z 3 Róży, o g. 9:00 Msza Św. o Niepokalanym Sercu NMP.

W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu.

2. Kurs Przedmałżeński odbędzie się w Lesznie w Parafii Św. Jana Chrzciciela od poniedziałku 25 lutego do soboty 3 marca br. o godz. 19:00 w kościele.

3. W zakrystii można zamówić Modlitewnik dla dorosłych również z dużymi literami 20 zł.

4. W niedzielę 3 marca w hali sportowo-widowiskowej we Włoszakowicach 4 Turniej Ministrantów dekanatu przemęckiego, początek rozgrywek o g. 14:00 – serdecznie zapraszamy

5. Okazja do Spowiedzi Św. w tygodniu pół godziny przed Mszą Św. wieczorną.

Intencje mszalne przyjmujemy w tygodniu w biurze parafialnym po wieczornej Mszy Św. Przewodnik Katolicki, Miłujcie się - można nabyć w zakrystii.