Dzisiaj jest 23. maja 2019
# # # #

Dodano: 2019-05-13 11:49

Ogłoszenia Parafialne 13.05.2019r.

1. Dzisiaj Światowy Dzień Modlitw o Powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, rozpoczynający tydzień modlitw o powołania do służby w Kościele.

Dziękujemy Towarzystwu Przyjaciół ASD oraz Apostolatowi Margaretka za troskę o powołania.

Nabożeństwo Majowe dzisiaj przy Grocie Matki Bożej o godz. 18:00 i Msza Św.,  w dni powszednie w kościele o godz. 18:00 i Msza Św., w piątek przy figurze Matki Bożej na ul. Słonecznej i Leśnej o godz. 20:30, w sobotę o godz.19:00 i Msza Św.

W poniedziałek 13 maja rozpoczynamy comiesięczne Nabożeństwa Fatimskie. Msza Św. o g. 20:00 i Różaniec z procesją fatimską wokół kościoła prowadzony przez Różę  Ojców. Przynosimy ze sobą świece, nie będzie Mszy Św. o godz. 18:00.

Poradnictwo Rodzinne w poniedziałek od godz. 16:15 w salce parafialnej.

We wtorek święto Św. Macieja Apostoła, w czwartek Św. Andrzeja Boboli męczennika i patrona Polski.

Spotkanie organizacyjne przed Festynem Parafialnym we wtorek po Mszy Św. w salce.

Zapraszamy osoby chętne do włączenia się w organizację festynu.

W sobotę początek peregrynacji kopii NMP Częstochowskiej w Archidiecezji Poznańskiej.

Wyjazd autobusu na uroczystości do Poznania o godz. 8:30 z przed kościoła, są jeszcze wolne miejsca.

W przyszłą niedzielę zbiórka przed kościołem po Mszach Św. na Arcybiskupie Seminarium Duchowne w Poznaniu.

2. Organizujemy wyjazd na Lednicę 1 czerwca, zapisy w zakrystii.

Organizujemy Parafialny wyjazd dzieci i młodzieży od 24 do 28 czerwca br. w Tatry. Koszt 150 zł., zapisy u ks. Dominika.

3. Towarzystwo Muzyczne i GOK we Włoszakowicach zapraszają na 10 Konkurs Polonezów do Sali Trójkątnej Pałacu Sułkowskich. W piątek 17 maja o godz. 20:00 Koncert inauguracyjny, w sobotę o g. 19:00 Koncert laureatów, w niedzielę o g. 9:00 Msza Św.

4. Bóg powołał do wieczności Ks. Prałata Władysława Płóciennika długoletniego probosz-cza Kaszczoru i kustosza Sanktuarium Maryjnego w Wieleniu. Terminu pogrzebu jeszcze nie ustalono. Wieczny odpoczynek…

5. Okazja do spowiedzi w tygodniu pół godziny przed Mszą wieczorną w kościele.

„Przewodnik Katolicki”, młodzież z dzienniczkami i intencje mszalne w Boszkowie można załatwić przy ołtarzu.