Dzisiaj jest 18. lipca 2019
# # # #

Dodano: 2019-07-13 14:30

Ogłoszenia paraflialne 14.07.2019r

1. Dzisiaj Msza Św. o godz. 11:30 odbędzie się przy Pałacu Sułkowskich z okazji 25-lecia Włoszakowickiego Bractwa Kurkowego.

W przyszłą niedzielę wspomnienie Św. Krzysztofa, błogosławieństwo kierowców i święcenie pojazdów mechanicznych po Mszy Św. o godz. 11:30 przed kościołem.

W tym dniu również odpust Św. Jakuba Apostoła w Dłużynie, suma odpustowa o g. 12:00.

2. W zakrystii lub u Pana Piotra Tojka można nabyć CEGIEŁKĘ w postaci zdjęcia grupowego z naszego festynu w cenie 10 zł, całość będzie przeznaczona na renowację Ołtarza.

Na stoliku pod chórem stoi naczynie do którego można składać Różańce, które zostaną przekazane na Misje do siostry Franceski Ratajczak do Ugandy.

3. Towarzystwo Muzyczne im. Karola Kurpińskiego i GOK we Włoszakowicach zapraszają na koncerty Mistrzowskiego Kursu Wokalnego Lato 2019 dzisiaj w niedzielę na godz. 17:00 do Charbielina na koncert otwarcia, w niedzielę 21 lipca na godz. 17:00 do Sali Trójkątnej Pałacu na koncert finałowy.

4. Przyjmujemy intencje mszalne w biurze parafialnym w tygodniu po wieczornej Mszy Św. Przewodnik Katolicki, Mały Przewodnik dla dzieci, Miłujcie się,  można nabywać w zakrystii.