Dzisiaj jest 23. września 2019
# # # #
Ogłoszenia paraflialne 22.09.2019r

1. W poniedziałek wspomnienie Św. O. Pio z Pietrelciny, w piątek Św. Wincentego a Paulo, w sobotę Św. Wacława.

W sobotę o godz. 13:00 Msza Św. jubileuszowa w 90 rocznicę powstania Ochotniczej Straży Pożarnej we Włoszakowicach – serdecznie wszystkich zapraszamy.

W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 11:30 katecheza dla rodziców i dzieci pierwszokomunijnych w kościele. Dzieci przyniosą Różańce rodziców. W przyszłą niedzielę ostatnia Msza Św. w Kaplicy Leśnej w Boszkowie o godz. 10:15.

2. Odpust Matki Bożej Różańcowej w naszej Parafii będzie w niedzielę 6 października br. Suma odpustowa o godz. 11:30, którą odprawi i Słowo Boże wygłosi ks. wikariusz Karol Maciejak ze Swarzędza.

3. W przyszłą niedzielę w Bukówcu Górnym przed Domem Kultury od g. 10:00 do 14:00 odbędzie się zbiórka krwi.  Plakat wisi w gablocie ogłoszeń.

4. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Heleny Małeckiej z ul. Powstańców Wlkp. Wieczny odpoczynek…

Okazja do Spowiedzi Św. w tygodniu pół godziny przed Mszą Św. wieczorną w kościele. Biuro parafialne w przyszłym tygodniu nieczynne. Przewodnik Katolicki  można nabywać w zakrystii.