Niedziela Trójcy Świętej – 26.05.2024

  1. Dziś odpust parafialny. Suma odpustowa o godz. 11:30, a następnie procesja, proszę o przygotowanie procesji. Zapraszam ministrantów do przygotowania liturgii oraz dziewczynki do sypania kwiatów.
  2. Nabożeństwa majowe po wieczornej mszy św. w dni powszednie. W piątki przy figurze MB na ulicy Leśnej o godz. 20:30 w sobotę przed wieczorną mszą św.
  3. Msza św. o godz. 10:15 do końca września celebrowana jest w kaplicy leśnej w Boszkowie. Można zamawiać intencje mszalne
  4. Boże Ciało, msze św. (w środę wieczorna), o godz. 7:30 w kościele oraz o godz. 9:00 przy ośrodku zdrowia, trasa procesji ulicami Zalesie, Leśna i Zalesie do 4 ołtarzy. Proszę o przygotowanie procesji i ołtarzy, zapraszam dzieci które przystąpiły do I komunii św., dziewczynki do sypania kwiatów oraz ministrantów
  5. W oktawie Bożego Ciała wieczorna msza św. z Nieszporami o Eucharystii a następnie procesja wokół kościoła. Proszę dziewczynki, ministrantów do udziału oraz przygotowanie procesji.
  6. W pierwszą sobotę miesiąca o godz. 8:00 różaniec, medytacja i msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi. Prowadzi różaniec 6 róża.
  7. Półkolonie organizowane przez parafię będą miały miejsce od 24 – 28.06. Karty uczestnictwa do odbioru w trakcie otwarcia biura parafialnego od poniedziałku. Koszt 100 zł od osoby. (decyduje kolejność zgłoszeń)
  8. W czasie Wielkiego Postu składamy Daninę diecezjalną na utrzymanie katedry, domu księży emerytów, seminarium, Caritas Archidiecezjalnego oraz na kwiaty do Grobu Pańskiego – koperty dostępne na stoliku przy wyjściu z kościoła. Bardzo dziękuję za zrozumienie i składane ofiary na wyżej wymienione dzieła. Do dziś 504 (42%) rodzin parafii złożyło daninę. Czas uregulowania daniny do końca czerwca.
  9. W zakrystii do nabycia Przewodnik Katolicki
  10. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia niech Pan Bóg obficie błogosławi.
Skip to content