Ogłoszenia parafialne – 12 niedziela zwykła – 19.06.2022

 1. W czasie Oktawy Bożego Ciała – msza św. z Nieszporami o Eucharystii i procesja wokół kościoła. Procesja z niedzielę po mszy św. o godz. 11:30. Proszę o zaangażowanie w przebieg procesji i udział dziewczynek sypiących kwiatki, sztandarów, feletronów, ministrantów, panów do baldachimu.
 2. W czwartek podczas wieczornej mszy św., będziemy dziękować za miniony rok szkolny i katechetyczny. Zapraszam do wspólnej modlitwy nauczycieli, katechetów oraz uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących we Włoszakowicach
 3. W piątek Uroczystość NSJ, o godz. 18:00 msza św. a następnie procesja do figury Pana Jezusa.
 4. Parafialny Zespół Caritas organizuje w dniach od 4 – 7.07 br. półkolonie dla dzieci. Koszt to 10 zł. Zapisy w zakrystii i biurze parafialnym do dnia 27.06.
 5. W niedzielę 26.06 – odbędzie się kolejny festyn parafialny pod hasłem – IDZIEMY RAZEM BARDZIEJ. Już dziś zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu. W programie wiele ciekawych atrakcji. Organizatorzy pragną zwrócić uwagę na przebogatą ofertę kulinarną. Obiecują hity lat ubiegłych, jak i absolutne nowości. Całość zwieńczona mistrzowskim zestawem wypieków. W tym dniu warto powstrzyma
 6. się od przygotowywania niedzielnego obiadu…
 • Menu restauracji W SIÓDMYM NIEBIE
 • Chleb bardzo wiejski ze smalcem świeżo przetopionym, na cebuli, czosnku i majeranku i ogórkiem krótko kiszonym;
 • Żurek prawdziwy pełen białej kiełbasy i wędzonego boczku z Bucza;
 • Karkówka z grilla, uprzednio w bejcy według tajemnego przepisu dobę zanurzona, serwowana z sosem czosnkowym lub bardzo czosnkowym sosem tza-tziki;
 • Kiełbasa swojej roboty ostrożnie podpiekana;
 • Bigos według przepisu Neli Rubinstein;
 • Meksykańska fiesta: Chilli con carne, guacamole, kwaśna śmietana.
 • Występy artystyczne, strzelanie…
 • Prosimy o przygotowanie i ofiarowanie fantów na loterię, które można składać na probostwie. Pozyskane środki finansowe przeznaczymy na doposażenie salek parafialnych w których od września chcemy otworzyć oratorium dla dzieci o nazwie Studnia.
 1. Bóg zapłać za składane ofiary na parafialne konto bankowe – 73 1240 1499 1111 0011 0775 0786
 2. W zakrystii do nabycia Przewodnik Katolicki
 3. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia niech Pan Bóg obficie błogosławi.
Skip to content