Ogłoszenia parafialne – NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 06.03.2022

1. Bóg zapłać za złożone ofiary i dary na rzecz uchodźców z Ukrainy. Środki finansowe oraz rzeczowe już zostały przekazane do Caritas.
  2. Prośba o zgłaszanie miejsc pobytu i zamieszkania dla uchodźców. Proszę o kontakt.
  3. Prośba osób które już tu dotarły na miejsce o przekazywanie ciepłej, termoaktywnej odzieży oraz ciepłych skarpet. Przygotowany transport dotrze na Ukrainę. Zbiórka codziennie na salce od poniedziałku do piątku po wieczornej mszy św.
  4. W Wielkim Poście nabożeństwa pasyjne. Droga krzyżowa w piątek o godz. 16:00 z udziałem dzieci oraz po wieczornej mszy św. dla dorosłych i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz.
  5. Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 16:00 następnie msza św.
  6. W Wielkim Poście składamy daninę diecezjalną na utrzymanie: Caritas, Seminarium, Katedry, domu księży emerytów oraz ofiara na kwiaty do Grobu Pańskiego. Koperty wyłożone na stoliku oraz rozdają ministranci – przy tej okazji proszę o aktualizację danych osób zamieszkujących w poszczególnych domostwach, jest to niezbędna informacja do kartoteki parafialnej.
  7. Za tydzień zbiórka do puszek na dzieło pomocy Ad Gentes
  8. Spotkanie dla rodziców dzieci klasy 3 we wtorek po wieczornej mszy św.
  9. Katecheza dla klasy 3 a w piątek po drodze krzyżowej.
  10. Bóg zapłać za składane ofiary na parafialne konto bankowe – 73 1240 1499 1111 0011 0775 0786
  11. Jest dostępny ścienny kalendarz parafialny z fotografiami naszej świątyni, jako cegiełka na remont ołtarza Matki Bożej w cenie 10 zł.
  12. W zakrystii do nabycia Przewodnik Katolicki.
  13. Zespół Szkół Ogólnokształcących we Włoszakowicach zaprasza mieszkańców na koncert pt. KOCHAM CIĘ PIĘKNY MÓJ KRAJU, który odbędzie się w niedzielę 6 marca br. o godz. 17.00 w hali sportowej. W czasie koncertu przedstawiciele samorządu uczniowskiego liceum przy współpracy z parafią będą zbierali pieniądze na rzecz Ukrainy. Serdecznie zapraszamy!
  14. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia niech Pan Bóg obficie błogosławi.