Ogłoszenia parafialne – NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 13.03.2022

1. Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na dzieło pomocy misyjnej Ad Gentes
  2. W Wielkim Poście nabożeństwa pasyjne. Droga krzyżowa w piątek o godz. 16:00 z udziałem dzieci oraz po wieczornej mszy św. dla dorosłych i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21:00
  3. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 16:00 następnie msza św.
  4. W Wielkim Poście składamy daninę diecezjalną na utrzymanie: Caritas, Seminarium, Katedry, domu księży emerytów oraz ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego. Koperty wyłożone na stoliku oraz rozdają ministranci – przy tej okazji proszę o aktualizację danych osób zamieszkujących w poszczególnych domostwach, jest to niezbędna informacja do kartoteki parafialnej.
  5. W czwartek spotkanie grupy synodalnej, zapraszamy chętnych do dyskusji o kościele na godz. 18:30 na salce parafialnej
  6. We wtorek po wieczornej mszy św. spotkanie klasy 8 w przygotowaniu do bierzmowania.
  7. Katecheza dla klasy 3 b w piątek po drodze krzyżowej.
  8. Bóg zapłać za składane ofiary na parafialne konto bankowe – 73 1240 1499 1111 0011 0775 0786
  9. Jest dostępny ścienny kalendarz parafialny z fotografiami naszej świątyni, jako cegiełka na remont ołtarza Matki Bożej w cenie 10 zł.
  10. W zakrystii do nabycia Przewodnik Katolicki.
  11. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia niech Pan Bóg obficie błogosławi.
  12. Od 1 marca Firma Pogrzebowa ARKADIA p. Piotra Grochowczaka, zawiesiła swoją działalność. Dziękujemy. Dostępne są usługi pogrzebowe prowadzone przez p. Grzegorza Kwaczyńskiego.
  13. Pogrzeb: + Aleksandra Poniży, odbył się w piątek, + Bożeny Lucerek, w poniedziałek o godz. 11:00