Wniebowstąpienie Pańskie – 17.05.2026

  1. Dziś Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, jest to trzecia niedziela miesiąca – składka ekonomiczno – remontowa.
  2. W miesiącu maju – nabożeństwa majowe w tygodniu po wieczornej mszy św., w piątki tradycyjnie o godz. 20:00 na ul. Leśnej przy figurce Matki Bożej w sobotę o godz. 17:45
  3. Od niedzieli 17.05 (od dziś do 13.09) – na czas letni o godz. 10:15 z mszą św. przenosimy się tradycyjnie do kaplicy leśnej w Boszkowie. Można zamawiać intencje mszy św.
  4. Za tydzień w niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, kończąca okres wielkanocny, także czas komunii świętej wielkanocnej.
  5. Spowiedź przed I Komunią św. dla grupy sobotniej będzie w piątek o godz. 16:30, dla grupy niedzielnej o godz. 18:30.
  6. Za tydzień uroczystość I Komunii św. Do pierwszej komunii św. przystąpi w sobotę o godz. 15:00 – 33 dzieci, a w niedzielę o godz. 11:30 – 24 dzieci. Od przyszłego poniedziałku rozpoczniemy Biały Tydzień.
  7. Spotkanie organizacyjne przed parafiadą odbędzie się w czwartek 21.05, o godz. 19:00. Parafiada odbędzie się w niedzielne popołudnie 21.06.
  8. GOK Włoszakowice, zaprasza w sobotę 23.05 na godz. 15:00 na Przegląd Maryjnych zespołów i chórów do Charbielina
  9. W zakrystii do nabycia Przewodnik Katolicki
  10. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia niech Pan Bóg błogosławi.
Przejdź do treści