12 niedziela zwykła – 25.06.2023

1. Do ostatniej niedzieli września msza św. w niedzielę o godz. 10:15 odprawiana jest w kaplicy leśnej w Boszkowie. Można zamawiać intencje mszy św.
  2. Nabożeństwa czerwcowe po wieczornej mszy św.
  3. Dziś w niedzielę 25.06 od godz. 15:00 – na podwórzu proboszczowskim organizujemy festyn rodzinny – parafiada, organizatorzy pragną zwrócić uwagę na przebogatą ofertę kulinarną. Obiecują hity lat ubiegłych, jak i absolutne nowości. Całość zwieńczona mistrzowskim zestawem wypieków. Powstrzymanie się od niedzielnego obiadu jest czynem ze wszech miar roztropnym..

Menu restauracji SIÓDME NIEBO

– Chleb bardzo wiejski ze smalcem świeżo przez Proboszcza przetopionym, na cebuli, czosnku i majeranku i ogórkiem krótko kiszonym;

– Iście niebiańskie kremy: szparagowy i pomidorowy;

– Karkówka z grilla, uprzednio w bejcy według tajemnego przepisu dobę zanurzona, serwowana z sosem czosnkowym, sałatą i chlebkiem grillowanym;

– Kiełbasa swojej roboty ostrożnie podpiekana;

– Kultowy Bigos;

– Nachos, guacamole, salsa,

-Lemoniada zimna, limonkowa, miodowa i miętowa

W programie: część artystyczna, zabawy i animacje dla dzieci i dorosłych, strzelanie z wiatrówki już od godz. 14:00, zabawa fantowa.

Zwracamy się z prośba o ofiarowanie fantów na loterię, które można składać na salce parafialnej lub na probostwie. Losy w cenie 5 zł. dostępne już dziś przed kościołem.

1. Od soboty 24.06 – 2.07.2023 – Odpust Matki Bożej w Wieleniu Zaobrzańskim – program na plakacie. Piesza parafialna pielgrzymka do Wielenia wyruszy w niedzielę 2.07 o godz. 6:00 z pod kościoła
  2. W pierwszą sobotę miesiąca o godz. 8:00 nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi – o godz. 8:00 różaniec prowadzony przez 7 różę matek, medytacja i msza św.
  3. W czwartek 29.06 – Uroczystość apostołów Piotra i Pawła
  4. Bóg zapłać za składane ofiary na parafialne konto bankowe – 73 1240 1499 1111 0011 0775 0786
  6. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia niech Pan Bóg obficie błogosławi.