22 niedziela zwykła – 03.09.2023

1. W sobotę 9.09 o godz. 11:00 uroczystość Koronacji Matki Bożej Uzdrowienia Chorych w Smolicach koronami papieskimi.
  2. Bóg zapłać! Za udział w dożynkach parafialnych i za ofiarowane dary.
  3. Od poniedziałku, od godziny 9:00 codziennie, będzie można wejść do kościoła na modlitwę, pozostanie otwarty do końca października. Bardzo proszę o zamykanie drzwi. Obiekt kościoła jest monitorowany.
  4. W poniedziałek 4.09 – o godz. 18:00 podczas mszy św. zwierzymy w modlitwie Panu Bogu nowy rok szkolny i katechetyczny. Zapraszam do udziału uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół Ogólnokształcących we Włoszakowicach.
  5. Do końca września msza św. o godz. 10:15 w Boszkowie – można zamawiać intencje.
  6. We wtorek 5.09 – pierwsze spotkanie z rodzicami dzieci klas 3, które w tym roku szkolnym przystąpią do I komunii św. Po spotkaniu w kościele, na salce możliwość zakupu książeczki, medalika, różańca, świecy, będzie także podana informacja o możliwości zamówienia alby komunijnej
  7. W pierwszy czwartek miesiąca od godz. 17:00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu. Różaniec o godz. 17:30 w intencji powołań prowadzi 10 róża matek.
  8. W czwartek 7.09 – będzie spotkanie z kandydatami do bierzmowania z klasy 8 i szkoły ponadpodstawowej. Po mszy św. wieczornej. Obecność obowiązkowa. Sakrament bierzmowania będzie w naszej parafii 5.10. o godz. 18:00.
  9. W piątek święto Narodzenia NMP z obrzędem błogosławieństwa ziarna na zasiew.
  10. Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na rehabilitację Emilki Pochanke naszej parafianki.
  11. W biurze parafialnym, zakrystii i przy kaplicy leśnej można nabywać pamiątki – magnesy na lodówkę z widokiem kaplicy w Boszkowie oraz kościoła parafialnego w cenie 10 zł
  12. W każdą środę pół godziny przed mszą św. wieczorną wspólna modlitwa różańcowa prowadzona przez Żywy Różaniec, a w piątek koronka do Bożego Miłosierdzia
  13. Bóg zapłać za składane ofiary na parafialne konto bankowe – 73 1240 1499 1111 0011 0775 0786
  15. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia niech Pan Bóg obficie błogosławi.