27 niedziela zwykła – 08.10.2023

1. Miesiąc październik z modlitwą różańcową. W dni powszednie różaniec o godz. 17:30. Spowiedź św. o godz. 17:15.
  2. W poniedziałek 9.10, o godz. 10:30 msza św. dla chorych i starszych mieszkańców naszej parafii z udzieleniem sakramentu chorych. Po mszy św. zapraszamy w imieniu Caritas Parafialnego na spotkanie w GOK we Włoszakowicach oraz na poczęstunek.
  3. W czwartek Rocznica Poświecenia Bazyliki Archikatedralnej w Poznaniu
  4. W piątek ostatnie nabożeństwo fatimskie w tym roku, o godz. 19:30 – różaniec i msza św. zakończona procesją fatimską. Proszę o prowadzenie różańca i procesji – Żywy Różaniec.
  5. W sobotę Dzień Edukacji Narodowej – wszystkim nauczycielom i pracownikom placówek oświatowych na terenie naszej parafii – najserdeczniejsze życzenia
  6. Za tydzień Dzień Papieski, przed kościołem zbiórka do puszek na Fundusz Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  7. Dziękuję młodzieży i ich rodzicom, która w miniony czwartek przystąpiła do sakramentu bierzmowania za ofiarowane kwiaty i dar ołtarza – nowe chodniki do prezbiterium.
  8. W sobotę 21.10 o godz. 9:30 zapraszamy na II Rodzinny rajd różańcowy do Charbielina. Zbiórka przy kościele.
  9. Od poniedziałku w biurze parafialnym przyjmujemy intencje mszalne na 2024 rok.
  10. W biurze parafialnym, zakrystii i przy kaplicy leśnej można nabywać pamiątki – magnesy na lodówkę z widokiem kaplicy w Boszkowie oraz kościoła parafialnego w cenie 10 z
  11. Bóg zapłać za składane ofiary na parafialne konto bankowe – 73 1240 1499 1111 0011 0775 0786
  12. W zakrystii do nabycia Przewodnik Katolicki z modlitewnikiem
  13. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia niech Pan Bóg obficie błogosławi.