33 niedziela zwykła – 19.11.2023

1. Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na rzecz Parafialnego Zespołu Caritas
  2. We wtorek spotkanie młodzieży klasy 7 po mszy św. w przygotowaniu do sakramentu bierzmowania
  3. W środę wspomnienie św. Cecylii, zapraszamy na Eucharystię wszystkie osoby zaangażowane w śpiew w naszej parafii, a następnie na poczęstunek na salkę parafialną
  4. W sobotę o godz. 9:00 zbiórka ministrantów
  5. Za tydzień uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata kończąca rok liturgiczny.
  6. Od przyszłego tygodnia rozpoczniemy w zakrystii i biurze parafialnym rozprowadzać opłatki na stół wigilijny. Ofiary za opłatki przeznaczamy na Dom Pokoju w Betlejem w Palestynie, jak dobrze wiemy trwa tam wojna. Pomyślmy o tym jakże ważnym geście i darze serca.
  7. Jeżeli dotrą świece Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom również. (ten adwent jest krótki)
  8. Za tydzień po mszach św., także w sobotę, P. Ratajczak będzie rozprowadzał kalendarze misyjne na 2024 rok. Ofiara dobrowolna przeznaczona na rzecz misji.
  9. Bóg zapłać za składane ofiary na parafialne konto bankowe – 73 1240 1499 1111 0011 0775 0786
  11. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia niech Pan Bóg obficie błogosławi.