10 niedziela zwykła – 09.06.2024

  1. Bóg zapłać! Za udział w Oktawie Bożego Ciała, ministrantom, dziewczynkom sypiącym kwiatki, osoba niosącym baldachim, sztandary i feletrony.
  2. W sobotę podczas Jubileuszu 25-lecia duszpasterstwa szafarzy w naszej Archidiecezji, ks. Arcybiskup wśród 167 nowych szafarzy, ustanowił dwóch w naszej parafii: Czesław Łakomy oraz Jacek Ambroż.
  3. Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na KUL, WT UAM i szkoły katolickie.
  4. Nabożeństwa czerwcowe po wieczornej mszy św. od poniedziałku do piątku
  5. Msza św. o godz. 10:15 do końca września celebrowana jest w kaplicy leśnej w Boszkowie. Można zamawiać intencje mszalne
  6. W czwartek nabożeństwo fatimskie, o godz. 19:30 różaniec, msza św. i procesja fatimska – proszę o prowadzenie procesji Żywy Różaniec
  7. W niedzielę 23.06 o godz. 15:00 rozpocznie się kolejna edycja Parafiady na podwórzu proboszczowskim. Zapraszamy już od godz. 14:00. W czasie parafiady przewidziano wiele atrakcji: dmuchańce dla dzieci, festiwal kolorów, piana party (proszę o zabranie stroju na zmianę), animacje, zumba, zabawy integracyjne, występy artystyczne, loteria fantowa, gastronomia: ciasto, gofry, frytki, hot-dog, grill, smalec, ogórek małosolny. Bardzo prosimy o przygotowanie i dostarczenie ciasta oraz fantów na loterie, które można składać na salce lub probostwie. Cały dochód przeznaczamy na prace związane z elewacją naszej parafialnej świątyni.
  8. W zakrystii do nabycia Przewodnik Katolicki
  9. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia niech Pan Bóg obficie błogosławi.
Skip to content