11 niedziela zwykła – 16.06.2024

1. Nabożeństwa czerwcowe po wieczornej mszy św. od poniedziałku do piątku
  2. Msza św. o godz. 10:15 do końca września celebrowana jest w kaplicy leśnej w Boszkowie. Można zamawiać intencje mszalne
  3. W niedzielę 23.06 o godz. 15:00 rozpocznie się kolejna edycja Parafiady na podwórzu proboszczowskim. Zapraszamy już od godz. 14:00 (strzelnica). W czasie parafiady przewidziano wiele atrakcji: dmuchańce dla dzieci, festiwal kolorów, piana party (proszę o zabranie stroju na zmianę), animacje, zumba, zabawy integracyjne, występy artystyczne, loteria fantowa, gastronomia: ciasto, gofry, frytki, hot-dog, grill, smalec, ogórek małosolny. Bardzo prosimy o przygotowanie i dostarczenie ciasta oraz fantów na loterie, które można składać na salce lub probostwie. Cały dochód przeznaczamy na prace związane z elewacją naszej parafialnej świątyni. Pokaz sprzętu rolniczego.
  5. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia niech Pan Bóg obficie błogosławi.