12 niedziela zwykła – 23.06.2024

  1. Nabożeństwa czerwcowe po wieczornej mszy św. od poniedziałku do piątku
  2. Msza św. o godz. 10:15 w niedzielę do końca września celebrowana jest w kaplicy leśnej w Boszkowie. Można zamawiać intencje mszalne
  3. Dziś 23.06 o godz. 15:00 rozpocznie się kolejna edycja Parafiady na podwórzu proboszczowskim. Zapraszamy już od godz. 14:00 (strzelnica). W czasie parafiady przewidziano wiele atrakcji: dmuchańce dla dzieci, festiwal kolorów, piana party (proszę o zabranie stroju na zmianę), animacje, zumba, zabawy integracyjne, występy artystyczne, loteria fantowa, gastronomia: ciasto, gofry, frytki, hot-dog, grill, smalec, ogórek małosolny. Bardzo prosimy o przygotowanie i dostarczenie ciasta oraz fantów na loterie, które można składać na salce lub probostwie. Cały dochód przeznaczamy na prace związane z elewacją naszej parafialnej świątyni. Pokaz sprzętu rolniczego. Losy do nabycia po mszy św.
  4. We wtorek po wieczornej mszy św. na salce spotkanie misyjne z siostrą Franceską
  5. Uwaga dla uczestników półkolonii, zmiana programu dni. W poniedziałek – Gospodarstwo agroturystyczne U Kowala, we wtorek basen w Kościanie. Prosimy o zabranie drugiego śniadania.
  6. W zakrystii do nabycia Przewodnik Katolicki
  7. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia niech Pan Bóg obficie błogosławi.
Skip to content