13 niedziela zwykła – 30.06.2024

1. Msza św. o godz. 10:15 w niedzielę do końca września celebrowana jest w kaplicy leśnej w Boszkowie. Można zamawiać intencje mszalne
  2. Serdeczne Bóg zapłać! Za nami kolejna Parafiada, bardzo dziękuję wszystkim osobom i instytucjom za zaangażowanie w przygotowanie, zorganizowanie, poświęcony czas, włożona pracę, ofiarowane nagrody oraz udział w tym parafialnym wydarzeniu.
  3. Od soboty trwa odpust w Wieleniu. Program w gablocie. We wtorek 2.07 o godz. 6:00 wyruszy piesza pielgrzymka do Wielenia
  4. Za nami kolejna edycja półkolonii parafialnych. Dziękuję dzieciom, opiekunom – wolontariuszom. Dziękuje Gminie Włoszakowice oraz indywidualnym osobom za ofiarowane dobro.
  5. W czwartek został dokończony remont ołtarza Matki Bożej, pozostaje jeszcze odbiór konserwatorski.
  6. W środę msza św. wyjątkowo o godz. 9:00 i biuro parafialne będzie nieczynne. Biuro parafialne będzie nieczynne także w poniedziałek 08.07.
  7. W pierwszy czwartek miesiąca od godz. 9:00 całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 17:30 różaniec prowadzony przez 7 róże matek
  8. W pierwszy piątek miesiąca od godz. 8:00 – odwiedziny chorych, od godz. 16:30 – adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św.
  9. W pierwszą sobotę miesiąca o godz. 8:00 różaniec, medytacja i msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi
  10. W zakrystii do nabycia Przewodnik Katolicki z modlitewnikiem
  11. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia niech Pan Bóg obficie błogosławi.