16 niedziela zwykła – 23.07.2023

1. Dziś w niedzielę po wszystkich mszach na terenie przed kościołem także w sobotę i w Boszkowie z racji wspomnienia św. Krzysztofa błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych. Ofiary przeznaczamy na zakup środków transportu dla misjonarzy – MIVA Polska. (w Boszkowie przed ołtarzem polowym poświęcimy kluczyki od pojazdów)
  2. W biurze parafialnym, zakrystii i przy kaplicy leśnej można nabywać pamiątki – magnesy na lodówkę z widokiem kaplicy w Boszkowie oraz kościoła parafialnego w cenie 10 zł
  3. W czwartek 3.08 – dotrze do naszej parafii na nocleg grupa pielgrzymów Salezjańskiej Pielgrzymki Ewangelizacyjnej na Jasną Górę. Otwórzmy dla pielgrzymów nasze serca i domy.
  4. Bóg zapłać za składane ofiary na parafialne konto bankowe – 73 1240 1499 1111 0011 0775 0786
  6. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia niech Pan Bóg obficie błogosławi, oraz dobrego wypoczynku na czas wakacji i urlopów.