28 niedziela zwykła – 15.10.2023

1. Miesiąc październik z modlitwą różańcową. W dni powszednie różaniec o godz. 17:30. Spowiedź św. o godz. 17:15.
  2. Dziś Dzień Papieski, przed kościołem zbiórka do puszek na Fundusz Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  3. W piątek 20.10, o godz. 9:00 msz św. w intencji pomordowanych w dniu 21 października , następnie wspólny przemarsz i złożenie wiązanek kwiatów na cmentarzu parafialnym oraz przy tablicy na Placu 21 Października. Zapraszamy do udziału i do wspólnej modlitwy.
  4. W sobotę 21.10, zapraszamy na II Rodzinny rajd różańcowy do Charbielina. Zbiórka przed kościołem, godz. 9.30. Zabieramy ze sobą różaniec, coś na wspólny stół. Każde dziecko ma swojego opiekuna (mama, lub ciocia, lub dziadek pod opieką może mieć więcej niż jedno dziecko). Idziemy śpiewamy, rozważamy tajemnice różańca świętego. W Charbielinie ognisko (kiełbasa we własnym zakresie) wspólne zabawy oraz rozwiązanie konkursów różańcowych Zakończenie rajdu ok. 13. Powrót we własnym zakresie.
  5. W środę święto św. Łukasza – dzień modlitwy za Pracowników Służby Zdrowia – składamy wszystkim najlepsze życzenia,
  6. Za tydzień Niedziela Misyjna i tydzień misyjny. Przed kościołem zbiórka do puszek na Papieskie Dzieła Misyjne.
  7. W biurze parafialnym przyjmujemy intencje mszalne na 2024 rok.
  8. W dniu 1 listopada msza św. o godz. 12:00 na cmentarzu parafialnym poprzedzona procesją o godz. 11:45. Wymienianki za zmarłych można składać w biurze parafialnym, zakrystii lub w czasie składki. Za zmarłych będziemy się modlić w czasie różańca po mszach św. do 8.11.
  9. W biurze parafialnym, zakrystii i przy kaplicy leśnej można nabywać pamiątki – magnesy na lodówkę z widokiem kaplicy w Boszkowie oraz kościoła parafialnego w cenie 10 z
  10. Bóg zapłać za składane ofiary na parafialne konto bankowe – 73 1240 1499 1111 0011 0775 0786
  12. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia niech Pan Bóg obficie błogosławi.