3 niedziela Wielkanocna – 14.04.2024

1. Dziękuję za udział, przygotowanie i prowadzenie w Niedziela Miłosierdzia Bożego, Godziny Miłosierdzia – Chórowi Cantilena i Panu Organiście.
  2. Dziś modlimy się o nowe powołania kapłańskie misyjne i zakonne w obecności kleryków Arcybiskupiego Seminarium Duchownego w Poznaniu. Przed kościołem zbiórka do puszek na rzecz Seminarium
  3. dziekan organizuje wyjazd do Poznania w niedzielę 21.04 na coroczne spotkanie Towarzystwa Przyjaciół ASD. Proszę o kontakt chętne osoby na wyjazd jeszcze dziś.
  4. Zbliża się czas mszy św. w Boszkowie w kaplicy leśnej – można zamawiać intencje mszy św.
  5. We wtorek 16.04 – po wieczornej mszy św., odbędzie się spotkanie organizacyjne przygotowujące półkolonie. Zapraszam chętne osoby chcące wesprzeć tę inicjatywę.
  6. W czwartek 18.04 – po wieczornej mszy św. spotkanie dotyczące festynu parafialnego. Zapraszam osoby chcące włączyć się w to dzieło.
  7. Kościół do listopada będzie otwarty od godz. 9:00 do wieczornej mszy św.
  8. W czasie Wielkiego Postu składamy Daninę diecezjalną na utrzymanie katedry, domu księży emerytów, seminarium, Caritas Archidiecezjalnego oraz na kwiaty do Grobu Pańskiego – koperty dostępne na stoliku przy wyjściu z kościoła. Bardzo dziękuję za zrozumienie i składane ofiary na wyżej wymienione dzieła. Do dziś 497 (41,42%) rodzin parafii złożyło daninę. Czas uregulowania daniny do końca czerwca.
  10. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia niech Pan Bóg obficie błogosławi.