4 niedziela zwykła – 28.01.2024

1. Bardzo dziękuję za czas minionej kolędy. Dziękuję przede wszystkim za otwarte drzwi waszych domów, za życzliwą rozmowę i atmosferę oraz za złożone ofiary które przeznaczamy na dalsze prace związane z upiększaniem naszej parafialnej świątyni. Dziękuję także za udział w mszach św. kolędowych. Po kolędzie wracamy do normalnego porządku mszy św.
  2. W pierwszy czwartek miesiąca od godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św.
  3. W pierwszy piątek miesiąca święto Ofiarowania Pańskiego zarazem światowy Dzień Życia Konsekrowanego, przed kościołem zbiórka do puszek na zakony klauzurowe. Msze św. o godz. 8:00 i 18:00 z obrzędem błogosławieństwa gromnic. Po mszy św. o godz. 8:00 objazd chorych, spowiedź od godz. 16:30 i adoracja Najświętszego Sakramentu.
  4. W pierwszą sobotę miesiąca o godz. 8:00 różaniec, następnie medytacja i msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi.
  5. Za tydzień w niedzielę po mszach św. będzie można nabywać ciasta i nie tylko SŁODKA  NIEDZIELA NA OSTATKI – wyrób własny domowy, przygotowany przez mamy dzieci ze scholii parafialnej. Dochód przeznaczymy na wyjazd w ferie do Poznania z racji 10 – lecia istnienia scholii.
  6. Bóg zapłać za składane ofiary na parafialne konto bankowe – 73 1240 1499 1111 0011 0775 0786
  7. W zakrystii do nabycia Przewodnik Katolicki + modlitewnik
  8. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia niech Pan Bóg obficie błogosławi.