Niedziela Bożego Miłosierdzia – 07.04.2024

  1. Dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego, o godz. 15:00 – Godzina Miłosierdzia z Godzinkami o Miłosierdziu Bożym. Po nabożeństwie poświęcenie Obrazu Jezusa Miłosiernego. Po mszy św. o godz. 11:30 – Adoracja Najświętszego Sakramentu. Przed kościołem zbiórka do puszek na Caritas Archidiecezjalny
  2. W poniedziałek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. W czasie mszy św. będzie można podjąć Duchową Adopcję dziecka poczętego. (deklaracje na stoliku pod chórem) w czasie mszy św. składka na Fundusz Obrony Życia.
  3. W czwartek po wieczornej mszy św. spotkanie kandydatów do bierzmowania.
  4. W sobotę 13.04 pierwsza spowiedź święta dla uczniów klasy 3 a – godz. 8:00, 3 b – godz. 8:45, 3c – godz. 9:30
  5. Za tydzień w niedzielę będziemy modlić się o nowe powołania kapłańskie i zakonne w obecności kleryków Arcybiskupiego Seminarium Duchownego. Przed kościołem zbiórka do puszek na rzecz Seminarium
  6. dziekan organizuje wyjazd do Poznania w niedzielę 21.04 na coroczne spotkanie Towarzystwa Przyjaciół ASD. Proszę o kontakt chętne osoby na wyjazd.
  7. Kościół do listopada będzie otwarty od godz. 9:00 do wieczornej mszy św.
  8. W czasie Wielkiego Postu składamy Daninę diecezjalną na utrzymanie katedry, domu księży emerytów, seminarium, Caritas Archidiecezjalnego oraz na kwiaty do Grobu Pańskiego – koperty dostępne na stoliku przy wyjściu z kościoła. Bardzo dziękuję za zrozumienie i składane ofiary na wyżej wymienione dzieła. Do dziś 490 (40,83%) rodzin parafii złożyło daninę. Czas uregulowania daniny do końca czerwca.
  9. W zakrystii do nabycia Przewodnik Katolicki
  10. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia niech Pan Bóg obficie błogosławi.
Skip to content