Niedziela Miłosierdzia Bożego – 16.04.2023

  1. Dziś w Święto Bożego Miłosierdzia przed kościołem zbiórka do puszek na Caritas Archidiecezjalną
  2. W czwartek po wieczornej mszy św. spotkanie zelatorów róż różańcowych
  3. W niedzielę 25.06 – odbędzie się tradycyjnie parafiada, zapraszam serdecznie do współpracy przy organizacji tej parafialnej inicjatywy poprzez przygotowanie fantów na loterię, ciekawych atrakcji lub nowych pomysłów
  4. Od 7 maja rozpoczniemy czas mszy św. o godz. 10:15 w kaplicy leśnej w Boszkowie. Można zamawiać intencje mszy św.
  5. W czasie Wielkiego Postu składaliśmy Daninę diecezjalną na utrzymanie katedry, domu księży emerytów, seminarium, Caritas Archidiecezjalnego oraz na kwiaty do Grobu Pańskiego – koperty dostępne na stoliku przy wyjściu z kościoła. Bardzo dziękuję za zrozumienie i składane ofiary na wyżej wymienione dzieła. Do dziś 489 rodzin parafii złożyło daninę
  6. Bóg zapłać za składane ofiary na parafialne konto bankowe – 73 1240 1499 1111 0011 0775 0786
  7. W zakrystii do nabycia Przewodnik Katolicki.
  8. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia niech Pan Bóg obficie błogosławi.
  9. Za tydzień w niedzielę po mszach świętych będzie można wesprzeć rehabilitację Alana, chorego na dysplazja metatropowa nasadowa-przynasadowa całego ciała.

 

W niedziel 23.04 o godz. 18:00 – spektakl poetycko – muzyczny „Być wszędzie, gdzie nas nie ma…” przywołujący twórczość Janusza Kofty i Wojciecha Młynarskiego – Sala Masońska Pałacu Sułkowskich we Włoszakowicach – wstęp woln

W niedzielę 30.04 o godz. 17:00 – Koncert Odwrócony w wykonaniu Jakuba Chwastyniaka – fortepian – Sala Trójkątna Pałacu Sułkowskich we Włoszakowicach – wstęp wolny

W poniedziałek 8.05 o godz. 18:00 – spotkanie z podróżnikami – Gminne Centrum Folkloru w Bukówcu Górnym – wstęp wolny

Skip to content