Ogłoszenia parafialne – 26 niedziela zwykła – 25.09.2022

  1. Dzisiejszą niedzielą kończymy sezon leśny. Dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w liturgię mszy św. w Kaplicy Leśnej w Boszkowie: panu organiście, osobom czytającym i śpiewającym, panu szafarzowi, osobom odpowiedzialnym za przygotowanie ołtarza, nagłośnienia, panom zbierającym składkę. Wielkie Bóg zapłać. W tym roku udało się odmalować i zakonserwować kaplicę oraz postawić 30 ławek. W najbliższych dniach rozpoczniemy prace związane z dachem – zostanie położone nowe pokrycie dachu.
  2. W piątek 30.09 po mszy św. wieczornej na salce spotkanie organizacyjne z rodzicami i dziećmi w Oratorium Studnia. Zapraszamy dzieci w przedziale wiekowym od 6 do 11 lat. Na spotkaniu przedstawimy założenia oraz idee działalności oratorium.
  3. W piątek o godz. 16:45 – spotkanie ministrantów.
  4. W pierwszą sobotę miesiąca o godz. 8:30 – różaniec prowadzony przez 10 różę matek i o godz. 9:00 msza św. Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi
  5. W sobotę rozpoczynamy miesiąc październik – różaniec od poniedziałku do soboty o godz. 17:30. (spowiedź 15 minut wcześniej)
  6. Zdjęcia z festynu parafialnego dostępne u Pana Tojka
  7. Bóg zapłać za składane ofiary na parafialne konto bankowe – 73 1240 1499 1111 0011 0775 0786
  8. W zakrystii do nabycia Przewodnik Katolicki + modlitewnik
  9. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia niech Pan Bóg obficie błogosławi.
Skip to content