Ogłoszenia parafialne – 27 niedziela zwykła – 02.10.2022

 1. W sobotę 08.10, po mszy św. wieczornej – Adoracja Najświętszego Sakramentu i wieczór wielbienia przez modlitwę śpiewem.
 2. Za tydzień w niedzielę 09.10, o godz. 11:30 – msza św. odpustowa ku czci Matki Bożej Różańcowej, po mszy św. procesja wokół kościoła – proszę o przygotowanie procesji – feletrony, sztandary, baldachim. W czasie mszy św. odpustowej poświęcenie różańca dzieciom klasy 3.
 3. Za tydzień w niedzielę Dzień Papieski i zbiórka do puszek na Fundusz Dzieła Nowego Tysiąclecia.
 4. W I czwartek miesiąca od godz. 17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź św., o godz. 17:30, różaniec prowadzony przez 10 róże matek w intencji powołań.
 5. W I piątek miesiąca, od godz. 8:00 – odwiedziny chorych, o godz. 16:30 Adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź św.
 6. W październiku – różaniec od poniedziałku do soboty o godz. 17:30. (spowiedź 15 minut wcześniej)
 7. W piątek 7.10 zapraszamy dzieci w wieku 6-11 lat wraz z rodzicami na pierwsze spotkanie Oratorium Parafialnego Studnia. Spotkanie rozpocznie się Mszą Świętą o godzinie 18.00 w kościele, następnie przejdziemy do salek na wspólną agapę – prosimy o przyniesienie przegryzek/ciasta na wspólny stół. W planie wspólna zabawa i integracja. Więcej szczegółów pojawi się wkrótce na Facebooku na profilu naszej parafii – zachęcamy do polubienia i śledzenia bieżących wiadomości. Osoby/rodziny chętne do wsparcia oratorium prosimy o dary w postaci artykułów plastycznych (farbki, kredki, mazaki, bloki rysunkowe, wycinanki), kompletnych i niezniszczonych gier planszowych lub puzzli oraz wartościowych książek dla dzieci). Dary można przekazać w piątek na spotkaniu oratorium. Z góry dziękujemy za wszelkie wsparcie.
 8. W niedzielę 9.10 – o godz. 17:00 na salce spotkanie organizacyjne przed pielgrzymką do Meksyku.
 9. W sobotę 22.10 – zapraszamy na Rodzinny Rajd Różańcowy do Charbielina – zbiórka przy kościele o godz. 9:30. (szczegóły przekażą katecheci na lekcjach religii)
 10. Bóg zapłać za składane ofiary na parafialne konto bankowe – 73 1240 1499 1111 0011 0775 0786
 11. W zakrystii do nabycia Przewodnik Katolicki
 12. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia niech Pan Bóg obficie błogosławi.
Skip to content