Ogłoszenia parafialne – 3 NIEDZIELA ZWYKŁA – 23.01.2022

1. Bóg zapłać! Za wspólną modlitwę w czasie mszy św. kolędowych, za obecność i złożone ofiary na prace związane z renowacją Ołtarza Matki Bożej.
  2. Za nami kolejna parafialna zabawa karnawałowa. Dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie, organizację i przeprowadzenie tej inicjatywy. Dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli w tym wydarzeniu. Dziękuję tym, którzy wsparli materialnie i rzeczowo to wydarzenie. Bóg zapłać
  3. Dziękuję za udział w spotkaniu opłatkowym parafialnym grupom duszpasterskim.
  4. W czasie koncertu kolęd w dniu 6.01 – zebrano 1.800 zł.
  5. Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na Radio Emaus
  6. Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane i chętne do wzięcia udziału w parafialnych konsultacjach synodalnych na pierwsze spotkanie, które odbędzie się w czwartek 27 stycznia o godzinie 19.00 w salce parafialnej. Celem spotkania będzie wybór tematów do dalszej pracy, dlatego prosimy, aby osoby chętne przed spotkaniem zapoznały się z ich pełną listą, którą można pobrać w zakrystii lub znaleźć na stornie internetowej naszej parafii.
  7. Bóg zapłać za składane ofiary na parafialne konto bankowe – 73 1240 1499 1111 0011 0775 0786
  8. Jest dostępny ścienny kalendarz parafialny z fotografiami naszej świątyni, jako cegiełka na remont ołtarza Matki Bożej w cenie 10 zł.
  9. W zakrystii do nabycia Przewodnik Katolicki w cenie 7 zł, natomiast z modlitewnikiem 9,50 zł.
  10. Biuro parafialne czynne w poniedziałek i środę po wieczornej mszy św. i w czwartek w godz.: 9:00 – 10:00.
  11. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia niech Pan Bóg obficie błogosławi.